MojAndroid

V rámci osláv naších 7. narodenín sme pre vás v spolupráci so spoločnosťou iRobot Slovensko organizovali súťaž o dvoch robotických pomocníkov do domácnosti. Vyhrať ste mohli robotický vysávač iRobot Roomba 966 alebo mopovač iRobot Braava Jet 240. Výhercov sme vyhlásili na sobotnajšej Orange Android Roadshow, ktorá sa konala v Bratislave.

Ako ste sa mohli zapojiť?

Bolo to veľmi jednoduché. Stačí, ak ste sa kreatívne odfotili pri tom, ako ste vysávali alebo pracovali s mopom u vás doma a fotografiu potom nahrali k nám na web Fotománie. Tie najkreatívnejšie výtvory sme vybrali spolu so zástupcami spoločnosti iRobot.

Poznáme výhercov

Výhercom iRobot Roomba 966 sa stal Tomáš Gašpar (tomas-25). Mop iRobot Braava Jet získava Kamil Vojtech (lamaxe). Každý kto sa zapojil ale od iRobot získa tiež malú pozornosť v podobe šľapiek. Všetkých, čo sa do súťaže zapojili, budeme kontaktovať e-mailom.

Víťazná fotografia v súťaži o iRobot Roomba 966
Víťazná fotografia v súťaži o iRobot Braava Jet

iRobot Roomba 966 a Braava Jet 240

iRobot je svetovým lídrom vo výrobe robotov do domácnosti. Celosvetovo predala spoločnosť už 15 miliónov robotov po celom svete, z toho za rok 2016 viac ako 10-tisíc u nás na Slovensku. Od začiatku distribúcie na slovenský trh už vyše 55 000 robotov. Vo svojom portfóliu má tiež viac ako 1 000 vlastných patentov.


iRobot má vo svojom portfóliu niekoľko modelov robotických vysávačov Roomba, a to konkrétne od série 600 až po najvyššiu sériu 900. Každá zo série ponúka používateľovi iný komfort vysávania a odlišuje sa svojou cenou, výbavou a funkciami.  Lacnejší model s označením Roomba 966 má podobné funkcie ako Roomba 980, dokonca mu nechýba ani možnosť ovládania cez WiFi a internet. Okrem robotických vysávačov má ako jediná značka na trhu v ponuke aj robotické mopy. Na tento účel je určený novinka iRobot Braava Jet 240 – teda robotický mop. Obidve zariadenia sme testovali aj u nás v redakcii a viac sa o nich dočítate v našich recenziách.

22.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+