MojAndroid

Minulý týždeň sme v spolupráci s IPshop.sk spustili súťaž o 3 kryty s potlačou, ktorú si môžete navrhnúť sami. Zapojiť sa do tejto súťaže bolo veľmi jednoduché – stačilo odpovedať na otázku, ako dlho trvá doručenie krytu s vlastnou potlačou. Správnou odpoveďou bolo 1-2 dni a správne odpovedala väčšina z vás. Náhodne sme spomedzi všetkých, ktorí odpovedali správne, vyžrebovali 3 výhercov. Ich mená si môžete prečítať nižšie.

Výhercovia krytu s vlastnou potlačou:

  • Adam Zemko,
  • Frantisek Malindzak,
  • Pavol Smolnicky.

Výhercom srdečne gratulujeme a ďalší postup odovzdania ich výhry preberieme cez e-mailovú komunikáciu.

IPshop-kryt-recenzia-5

Kryty s vlastnou potlačou od IPshop.sk

Kryty, ktoré si môžete navrhnúť sami, sú výborným spôsobom, ako si oživiť svoje zariadenie. Ich vytvorenie trvá iba niekoľko minút a zvládne ho každý z vás. Výhodou týchto krytov nie je len to, že vaše zariadenie skrášľujú, ale aj to, že ho chránia. Sú totižto vyrobené z kvalitného plastu v čiernom, bielom alebo čírom prevedení. Viac si o týchto krytoch môžete prečítať v našej recenzii – Navrhnite si vlastný kryt na smartfón. Otestovali sme novinku z IPShop.sk.

Náš tip
SÚŤAŽ s IPshop.sk – vyhraj 3x obal na mobil s vlastným motívom
23.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+