MojAndroid

Leto sa v posledných dňoch prejavuje v plnej sile a my si zvykáme na horúce dni. Dobrý chladený nápoj sa tak stáva každodenným vykúpením, no čo robiť, keď ste s kamošmi pri vode alebo na výlete? Portál MojAndroid.sk v spolupráci s operátorom 4ka má pre vás šikovné riešenie.

Vyhrajte prenosnú chladničku a SIM od 4ky na tri mesiace zadarmo

Schladiť sa počas horúcich letných dní ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Iba teraz môžete vyhrať praktickú prenosnú chladničku. Tá udrží teplotu vašich nápojov aj po dobu niekoľkých hodín a nie len to. Pridajte k tomu zabudované FM rádio a dostanete fantastickú letnú kombináciu. Chladnička je šikovná, ľahká a nezaberie vám veľa miesta v kufri auta. Vďaka praktickej rúčke ju tiež môžete zobrať všade so sebou.

To ale nie je všetko. Víťaz súťaže okrem toho získa aj praktické zlisované tričko. To stačí po rozbalení namočiť a následne nechať vysušiť. Potom už nadobudne štandardné rozmery a môžete si ho obliecť. To ale stále nie je všetko. 4ka vám k balíčku pribalí aj SIM kartu s neobmedzeným balíčkom SLOBODA NEKONEČNO na tri mesiace úplne zadarmo! Počas celého zvyšku leta a aj značnú časť jesene tak budete volať, SMS-kovať a dátovať na Slovensku aj v EÚ úplne zadarmo.

Ako sa zapojiť do súťaže?

O všetky tieto skvelé ceny sa hrá na našom Instagram účte. Stačí, keď kliknete na pripnutý príspevok a splníte tieto dva kroky:

  1. Označíte v komentári priateľa alebo známeho, s ktorým sa o výhru podelíte.
  2. Obaja nám dáte odber na náš Instagram účet.

A to je všetko! Víťaza vyžrebujeme o 12:00 budúci týždeň v piatok, 27. júla 2018. Všetkým zúčastneným želáme veľa šťastia! Nezabúdajte ale, že do súťaže budú zapojené iba komentáre pod príspevkom na sociálnej sieti Instagram a každý sa môže zapojiť iba raz.

20.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Jakub

    @dominik0978

+