MojAndroid

Výstava IFA 2017 v nemeckom Berlíne sa nezadržateľne blíži a my sme si pri tejto príležitosti pripravili pre vás zaujímavú súťaž. Stači, aby ste sledovali naše sociálne siete počas výstavy a môžete vyhrať smartfón Lenovo Moto G5. Navyše, vaše šance môžete zvyšovať každý deň.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ako prebieha súťaž

Súťaž prebieha na stránke MojAndroid.sk. Všetko, čo musíte pre zapojenie sa do súťaže urobiť je, že nás budete sledovať na sociálnych sieťach. Ak nás už aj na Instagrame, Facebooku či YouTube už sledujete, využite formulár na konci článku, prostredníctvom ktorého sa zapojíte do súťaže.

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Lenovo, ktorá venovala ceny do súťaže.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné dať nám pomocou dole uvedeného formuláru like na sociálnych sieťach Facebook, Instagram či YouTube. Za váš folow na Instagrame získate 5 vstupov do súťaže, za like na Facebooku získate 1 vstup, 2 bonusové vstupy dostanete za subscribe na YouTube. Ak nás už sledujete na týchto sociálnych sieťach, k dispozícii máte ďalší nástroj pre zapojenie sa. Súťažiť môžete navyše ešte aj každý deň tým, že navštívite našu podstránku IFA 2017. Za to získate každý deň 1 extra vstup do súťaže.
  • Súťaž začína dnes, 28. augusta 2017 a končí presne 10. septembra 2017 o 23:59.
  • Hlavná cena je smartfón Lenovo Moto G5. Výherca bude vyžrebovaný do 10 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona.
  • Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

O výstave IFA 2017

Výstava IFA sa tradične koná v Berlíne v Nemecku. Ide o jeden z najväčších veľtrhov spotrebnej elektroniky na svete. Na výstavisku Messe Berlín sa stretnú výrobcovia či predajcovia z celého sveta, aby tu prezentovali novinky týkajúce sa technologického pokroku. Už tradične sa počas novinárskych dní (teda dva dni pred výstavou) konajú aj významné tlačové konferencie, kde svetoví výrobcovia predstavujú svoje nové produkty, čím doslova udávajú trendy sezóny. Opäť tu bude mať zastúpenie aj náš web v podaní Michal Chabada a Alžbeta Harry Gavendová.

Náš tip
IFA 2017: Čo očakávať od výstavy v Berlíne?

Formulár pre zapojenie sa do súťaže

MojAndroid.sk súťaž o smartfón Motorola

28.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+