MojAndroid

Koncom minulého roka sme vás vyzvali k tomu, aby ste sa zapojili do špeciálnej fotografickej súťaže so spoločnosťou Huawei. V tej sme od vás jednoducho chceli tie najlepšie zábery zhotovené vaším smartfónom. Samozrejme, nechceli sme to zadarmo a na jedného z vás čakala špeciálna odmena – nový smartfón Huawei Mate 20 Pro. Teraz už poznáme meno výhercu hlavnej ceny, ako aj fotografiu, ktorá mu to zabezpečila.

Súťaž o najlepšiu fotografiu

Súťaž prebiehala na webe MojAndroid.sk od 30. novembra 2018 do 11. januára 2019. Za ten čas bolo potrebné nahrať vaše najkrajšie fotografie zhotovené smartfónom Huawei do našej sekcie FOTOmánia. Zapojiť sa mohol ktokoľvek – aj keď nevlastníte smartfón Huawei, mohli ste si požičať špičkový Huawei Mate 20 Pro a zapojiť sa touto cestou.

Celkovo bolo do súťaže zapojených neuveriteľných 2296 fotografií, takže výber bol naozaj extrémne náročný. Na výbere víťaza sa podieľala porota zložená zo zástupcov redakcie MojAndroid.sk a spoločnosti Huawei Slovensko. Nižšie nájdete zoznam desiatich finalistov.

TOP 10 najlepších fotografií

Najlepšia fotografia a víťaz smartfónu Huawei Mate 20 Pro

Víťaznou fotografiou sa stáva Grand Café Orient Praha od autora A.M.EXA. Fotografia bola zhotovená smartfónom Huawei Nova.

Výhercovi k cene blahoželáme a v dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorú uviedol vo svojom účte pri nahrávaní fotografie. Všetkým ostatným ďakujeme za zapojenie do súťaže a množstvo nádherných fotografií, ktoré demonštrujú, že fantastické snímky je dnes skutočne možné robiť aj smartfónom.

Súťaž o najlepšiu výdrž batérie

Spolu so súťažou o hlavnú cenu sme vyhlásili aj dodatočnú súťaž o najlepšiu výdrž batérie. O vaše screenshoty ste sa znovu mohli podeliť vo FOTOmánii, odkiaľ sme vybrali výhercu s prezývkou NOYEUX, ktorý sa podelil o skvelú výdrž svojho smartfónu Huawei P20 Pro. Za tento príspevok výhercovi posielame power banku, ak by sa jeho telefón predsa len nakoniec vybil :-)

Súťaže na MojAndroid.sk nekončia!

Obom výhercom blahoželáme a všetkým zapojeným touto cestou ďakujeme za účasť! Aj keď ste tentokrát nevyhrali, nemusíte zúfať – na stránke MojAndroid.sk nájdete množstvo ďalších zaujímavých súťaží, v ktorých na vás čakajú atraktívne ceny. Aktuálne sa môžete zapojiť do ankety Smart Banka 2018 a za vaše názory ohľadne mobilných bankových aplikácií môžete vyhrať smartfón Samsung Galaxy S9. Ďalšie smartfóny a iné ceny na vás čakajú aj v súťaži Dobrý skutok s 365.bank, kde okrem iného môžete pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Neváhajte preto a zapojte sa ešte dnes – možno sa tentokrát usmeje šťastie práve na vás!

13.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+