MojAndroid

Fotoaparát je dnes jednou z najdôležitejších súčastí každého smartfónu. Či už sa fotografovaniu venujete v rámci vašich koníčkov, alebo jednoducho telefón nahradil váš rodinný fotoaparát a zaznamenávate ním všetky dôležité udalosti vo vašom živote, kvalita fotoaparátu je bez debaty jedným z dôležitých prvkov smartfónov. Máte aj vy radi fotografovanie mobilom a chceli by ste vyhrať ten najlepší fotomobil na svete? Teraz môžete spojiť príjemné s užitočným a za jedinú fotografiu z vášho smartfónu môžete vyhrať nový Huawei Mate 20 Pro!

Ako na to?

Je to veľmi jednoduché – stačí, keď pridáte do FOTOmánie fotografiu vytvorenú so smartfónom Huawei a automaticky budete zaradení do súťaže! Fotografiu stačí pridať do našej sekcie FOTOmánia a správne označiť telefón, ktorým bola fotografia vyhotovená.

Pridajte fotografiu do FOTOmánie kliknutím na tento obrázok!

Súťaž prebieha od dnes, 30. novembra 2018 až do 11. januára 2019. Máte teda dosť času na to, aby ste do súťaže prihlásili tie najlepšie fotografie vytvorené vaším Huawei smartfónom. Víťazom sa stane fotografia, ktorú vyberie päťčlenná porota zložená zo zástupcov spoločnosti Huawei a redakcie MojAndroid.sk. Fantázii sa pritom medze nekladú – kontrolovať budeme jedine fakt, či bola fotografia zhotovená smartfónom Huawei, pričom je úplne jedno, ktorý model použijete. Môžete sa napríklad nechať inšpirovať zimnou krajinou, vianočnou výzdobou a sviatočnou náladou :-)

Chcete mať pri fotení výhodu? Požičajte si Huawei Mate 20 Pro!

Hoci smartfóny spoločnosti Huawei disponujú skvelými fotoaparátmi už niekoľko generácií, aktuálna vlajková loď Huawei Mate 20 Pro má zatiaľ najlepší fotoaparát, aký kedy spoločnosť Huawei použila. A vy ho teraz môžete otestovať a získať tak výhodu nad ostatnými používateľmi!

Iste, skvelý fotoaparát sám fotografiu nespraví, no minimálne budete mať k dispozícii ten najlepší hardvér. Zvyšok je už na vás. Môžete sa nechať inšpirovať zimnou krajinou, vianočným obdobím, ale aj čímkoľvek iným.

Ak si chcete aj vy vyskúšať smartfón Huawei Mate 20 Pro, stačí, keď sa prihlásite prostredníctvom formuláru nižšie v tomto článku. Spomedzi všetkých zaregistrovaných budeme postupne náhodne žrebovať niekoľkých z vás, ktorým spoločnosť Huawei pošle smartfón Huawei Mate 20 Pro na týždenné testovanie. Následne vyžrebujeme ďalších, a tak ďalej. Súťaž trvá až šesť týždňov, takže počas tejto doby sa telefóny u vás otočia hneď niekoľkokrát. Ak na vás nevyjde rad hneď v prvý týždeň, nezúfajte – možno sa na vás usmeje šťastie nabudúce. Ak vám telefón pošleme, chceme od vás iba malú službičku – pridajte naň používateľskú recenziu do nášho Android katalógu a podeľte sa s ostatnými používateľmi o vaše dojmy z novej vlajkovej lode Huawei.

Nechce sa vám fotiť a máte smartfón Huawei s dobrou výdržou batérie? Pochváľte sa screenshotom a vyhrajte ďalšiu cenu

Chápeme, že nie v každom z vás drieme fotografický umelec. Aj na vás sme však mysleli a dávame vám šancu vyhrať ďalšiu cenu. Môže ísť o power banku alebo iný kúsok príslušenstva, ktorý upresníme po skončení súťaže. Vaša úloha je však veľmi jednoduchá – pochváľte sa s tým, ako dlho vám vydržal smartfón Huawei na jedno nabitie. Práve výdrž batérie je oblasť, v ktorej modely Huawei excelujú a my sme zvedaví, komu z vás sa podarilo zo svojho smartfónu vyťažiť na jedno nabitie maximum.

Stačí, keď využijete novú kategóriu sekcie FOTOmánia s označením Moja výdrž batérie a pridáte sem screenshot (snímku obrazovky) zo štatistiky vybíjania batérie, kde je vidieť, ako dlho vám telefón vydržal na jedno nabitie pri bežnom používaní. Na mysli máme skutočne bežné používanie – nie sme zvedaví na čas zapnutej obrazovky (Screen on Time), ale na čas, ktorý uplynul od posledného úplného nabitia. Nezabudnite preto zdokumentovať graf, kde je riadne vidieť priebeh vybíjania telefónu (podľa ukážky nižšie). Používateľ, ktorému telefón pri bežnom používaní vydrží na jedno nabitie najviac, získa spomínanú dodatočnú cenu.

Podmienky súťaže o Huawei Mate 20 Pro

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Huawei.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné v čase od 30. novembra 2018 do 11. januára 2019 pridať fotografiu zhotovenú smartfónom Huawei do sekcie FOTOmánia na webe MojAndroid.sk.
 • Súťaž začína 30. novembra 2018 a končí 11. januára 2018.
 • Hlavná cena je smartfón Huawei Mate 20 Pro. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk a budeme ho kontaktovať emailom.
 • Okrem hlavnej ceny bude vyžrebovaný výherca bonusovej výhry, ktorá bude upresnená po skončení súťaže.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
30.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+