MojAndroid

Fotoaparát je dnes jednou z najdôležitejších súčastí každého smartfónu. Či už sa fotografovaniu venujete v rámci vašich koníčkov, alebo jednoducho telefón nahradil váš rodinný fotoaparát a zaznamenávate ním všetky dôležité udalosti vo vašom živote, kvalita fotoaparátu je bez debaty jedným z dôležitých prvkov smartfónov. Máte aj vy radi fotografovanie mobilom a chceli by ste vyhrať ten najlepší fotomobil na svete? Teraz môžete spojiť príjemné s užitočným a za jedinú fotografiu z vášho smartfónu môžete vyhrať nový Huawei Mate 20 Pro!

Ako na to?

Je to veľmi jednoduché – stačí, keď pridáte do FOTOmánie fotografiu vytvorenú so smartfónom Huawei a automaticky budete zaradení do súťaže! Fotografiu stačí pridať do našej sekcie FOTOmánia a správne označiť telefón, ktorým bola fotografia vyhotovená.

Pridajte fotografiu do FOTOmánie kliknutím na tento obrázok!

Súťaž prebieha od dnes, 30. novembra 2018 až do 11. januára 2019. Máte teda dosť času na to, aby ste do súťaže prihlásili tie najlepšie fotografie vytvorené vaším Huawei smartfónom. Víťazom sa stane fotografia, ktorú vyberie päťčlenná porota zložená zo zástupcov spoločnosti Huawei a redakcie MojAndroid.sk. Fantázii sa pritom medze nekladú – kontrolovať budeme jedine fakt, či bola fotografia zhotovená smartfónom Huawei, pričom je úplne jedno, ktorý model použijete. Môžete sa napríklad nechať inšpirovať zimnou krajinou, vianočnou výzdobou a sviatočnou náladou :-)

Chcete mať pri fotení výhodu? Požičajte si Huawei Mate 20 Pro!

Hoci smartfóny spoločnosti Huawei disponujú skvelými fotoaparátmi už niekoľko generácií, aktuálna vlajková loď Huawei Mate 20 Pro má zatiaľ najlepší fotoaparát, aký kedy spoločnosť Huawei použila. A vy ho teraz môžete otestovať a získať tak výhodu nad ostatnými používateľmi!

Iste, skvelý fotoaparát sám fotografiu nespraví, no minimálne budete mať k dispozícii ten najlepší hardvér. Zvyšok je už na vás. Môžete sa nechať inšpirovať zimnou krajinou, vianočným obdobím, ale aj čímkoľvek iným.

Ak si chcete aj vy vyskúšať smartfón Huawei Mate 20 Pro, stačí, keď sa prihlásite prostredníctvom formuláru nižšie v tomto článku. Spomedzi všetkých zaregistrovaných budeme postupne náhodne žrebovať niekoľkých z vás, ktorým spoločnosť Huawei pošle smartfón Huawei Mate 20 Pro na týždenné testovanie. Následne vyžrebujeme ďalších, a tak ďalej. Súťaž trvá až šesť týždňov, takže počas tejto doby sa telefóny u vás otočia hneď niekoľkokrát. Ak na vás nevyjde rad hneď v prvý týždeň, nezúfajte – možno sa na vás usmeje šťastie nabudúce. Ak vám telefón pošleme, chceme od vás iba malú službičku – pridajte naň používateľskú recenziu do nášho Android katalógu a podeľte sa s ostatnými používateľmi o vaše dojmy z novej vlajkovej lode Huawei.

Nechce sa vám fotiť a máte smartfón Huawei s dobrou výdržou batérie? Pochváľte sa screenshotom a vyhrajte ďalšiu cenu

Chápeme, že nie v každom z vás drieme fotografický umelec. Aj na vás sme však mysleli a dávame vám šancu vyhrať ďalšiu cenu. Môže ísť o power banku alebo iný kúsok príslušenstva, ktorý upresníme po skončení súťaže. Vaša úloha je však veľmi jednoduchá – pochváľte sa s tým, ako dlho vám vydržal smartfón Huawei na jedno nabitie. Práve výdrž batérie je oblasť, v ktorej modely Huawei excelujú a my sme zvedaví, komu z vás sa podarilo zo svojho smartfónu vyťažiť na jedno nabitie maximum.

Stačí, keď využijete novú kategóriu sekcie FOTOmánia s označením Moja výdrž batérie a pridáte sem screenshot (snímku obrazovky) zo štatistiky vybíjania batérie, kde je vidieť, ako dlho vám telefón vydržal na jedno nabitie pri bežnom používaní. Na mysli máme skutočne bežné používanie – nie sme zvedaví na čas zapnutej obrazovky (Screen on Time), ale na čas, ktorý uplynul od posledného úplného nabitia. Nezabudnite preto zdokumentovať graf, kde je riadne vidieť priebeh vybíjania telefónu (podľa ukážky nižšie). Používateľ, ktorému telefón pri bežnom používaní vydrží na jedno nabitie najviac, získa spomínanú dodatočnú cenu.

Podmienky súťaže o Huawei Mate 20 Pro

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Huawei.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné v čase od 30. novembra 2018 do 11. januára 2019 pridať fotografiu zhotovenú smartfónom Huawei do sekcie FOTOmánia na webe MojAndroid.sk.
 • Súťaž začína 30. novembra 2018 a končí 11. januára 2018.
 • Hlavná cena je smartfón Huawei Mate 20 Pro. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk a budeme ho kontaktovať emailom.
 • Okrem hlavnej ceny bude vyžrebovaný výherca bonusovej výhry, ktorá bude upresnená po skončení súťaže.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
30.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Peter Kmec

  Super súťaž. Už som netrpezlivo čakal kedy príde ďalšia po tej letnej Huawei Next-Image súťaži :)
  Výhra je mega parádna, ešte tak vyhrať :D

  Každopádne by som sa rád spýtal, či sa môžu pridávať aj fotky, ktoré boli zaradené do predchádzajúcej sútaže Next-Image. Taktiež či sa budú brať do úvahy všetky fotky v histórii FOTOmánie, ktoré boli pridané a vytvorené pomocou telefónu Huawei, alebo až fotky pridané po 30.11.2018.
  Ďakujem ;)

  • Ahoj Peto :) Samozrejme, zaradene budu iba fotky, ktore budu pridane v case trvania sutaze a malo by sa jednat o nove fotky :)

   • Peter Kmec

    Ďakujem za odpoveď.
    Už len čosi nové nafotiť :)
    Len keby nám Huawei aktualizáciou nepokazil fotoaparát na P20 Pro :/

   • Martin Sagan

    Je aj obmedzenie na počet pridaných fotiek?

    • Nie, nie je :) Pokojne pridajte aj viac fotiek, no to sance na vyhru nemusi nutne zvysit – vyhra iba jedna fotka, ide tu o kvalitu, nie kvantitu :)

     • Martin Sagan

      Samozrejme, to mi je jasné :) Ale mám ich viacero pekných a neviem sa rozhodnúť.

      • V tom pripade pokojne pridajte viacere – urcite to sance na vyhru neznizi :)

 • No Name

  Síce mám Mate 10Pro,ale rád by som skúsil fotiť z Mate 20P.Požiadal som už o zapožičanie

 • Jozef Mak

  Môžu byť aj fotky odfotené do RAWu a následné upravené vo Photoshope alebo inom a exportované do JPEG, alebo to musí byť JPEG vyprodukovaný priamo telefónom samotným?

  • Fotografia moze byt upravovana v externom programe, moze pochadzat aj z RAW formatu :)

 • 5eter

  Nedá sa mi nahrať fotka, vypisuje, že mám vybrať fotku, aj keď som ju už vybral.

  https://uploads.disquscdn.com/images/37cf1ceb09c7486541104b56b64816d9ba42f3f16dceae6bd3888dd016e6a2ab.jpg

 • Tomáš Mesároš

  Budú do sútaže zaradené aj fotky vytvorené telefónom Honor?

  • Peter Kmec

   Nebudú. Honor je síce dcérska spoločnosť Huawei, ale jedná sa o samostatnú firmu. Čiže ak sa raz píše iba Huawei, tak fotky z Honor, bohužiaľ, nemôžu byť zaradené…

   • Presne tak, ako píše Peto :)

   • No ja som nad tým mam dilemu chápem ako to je teraz pri dnešných modeloch ale napríklad mám veľa pekných fotiek starším modelom a to huawei honor H60 L02 je to proste ešte huawei rozdelili sa trošku neskôr .. Tak v tomto prípade ako?

    • Peter Kmec

     No, Honor 6-ka. Jasné jeden z prvých Honorov. Ale bohužiaľ, stále je to Honor. Teda aspoň v mojom ponímaní a myslím, že podobný názor na to budú mať aj pravidlá sútaže :/

   • Jonatan666

    tak to aby som zo suflika oprasil moj starucky huawei G750, mam Honor 10 a v systeme mi pod nazvom licencna zmluva s koncovym uzivatelom ukazuje ze je zmluva medzi uzivatelom a spolocnostou huawei device Shenzen co., Ltd dalej uvedenej ako huawei …..tak je to potom huawei zariadenie :D

    • Peter Kmec

     Aby sme sa rozumeli, ja k redakcii nepatrím, a vyššie uvedené sú len moje názory ;)
     Každopádne, je úplne jasné, že sa jedná o spoločnosť Huawei a tým pádom vzdialene o “jej” telefóny. Ale aj keď sú to veľmi prepletené spoločnosti, jedná sa o stále o dve samostatné.
     Možno výborným príkladom by mohol byť príklad z motoršportu. Pod záštitou FIA existuje kategória “Porsche Super Cup”, kde jazdia len vozidlá značky Porsche. Ale Porsche ako značka patrí Volkswagen-u, ktorému patrí aj rovnako superšportová značka Bugatti. Obe sú pod Volkswagen-om ale pritom v šampionáte “Porsche Super Cup” Buggati jazdiť nemôže :) Huawei -> Honor ;)

 • Bax

  Ak to nie je tajomstvo, koľko telefónov je k dispozícii na zapožičanie každý týždeň?

 • Patrik

  Dobrý večer. Ako sa dajú z Fotomanie odstrániť fotky? Omylom som pridal 3x rovnakú fotku

  • Peter Kmec

   Stačí im napísať napríklad na FB. Aspoň ja som takto raz písal redakcii. Fotka bola do 24h preč :)

 • Jozef Mak

  Podla coho kontrolujete originalitu ze som to neodfotil zrkadlovkou? Metadata EXIF, XML a ostatne sa daju velmi lahko zmenit, skopirovat s huawei fotky a do DSLR fotky a vydavat DSLR fotku za odfotenu huaweiom. Ked sa poucim z toho ako huawei vydaval fotky z canon 5mkIV za fotky z p9 lebo nezmenili metadata? Nechcem tymto nikoho nabadat aby to robil, ale… prefikanost sa nezaprie a profi fotku z nikonu upravenu vo photoshope mozem obhajit tak ze som fotil do rawu a nasledne som ju tak vyretusoval ze vyhram sutaz? Mate toto nejak osetrene?

+