MojAndroid

Ak ste sa nestihli zapojiť do súťaže o nový HTC One (M8), ktorú sme vám priniesli koncom minulého mesiaca, tak nemusíte zúfať. Prvých 10-tisíc miest sa v súťaži minuli v rekordne krátkom čase – za menej ako týždeň! Pre veľký záujem sme sa ju preto v spolupráci s HTC Slovensko rozhodli predĺžiť. Počet súťažiacich sme zdvojnásobili na rovných 20-tisíc, pričom hrať sa bude o dva kusy HTC One (M8). Súťaž prebieha na stránke www.MojAndroid.sk/sutaz-o-htc-one-m8/ a zúčastniť sa môžu všetci, ktorí to nestihli prvý týždeň, a samozrejme správne odpovedajú na tri jednoduché otázky. Nezabúdajte ale, že musíte byť rýchly. Počet miest je stále obmedzený!

Všetci, ktorí už stihli odpovedať na súťažné otázky, automaticky ostávajú zaradený v súťaži o dve zariadenia HTC One (M8).

==> Chcem súťažiť o nový HTC One (M8) <==

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž pokračuje  počnúc dňom 8. apríla 2014 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 20-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 30.apríla 2014 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 20-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o dve novinky HTC One (M8).
  • Odpovedajte na tri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame si svoje odpovede skontrolovať na stránke www.HTC.com/sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.
9.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+