MojAndroid
Redakcia 24.11.2017

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so značkou Honor vám pri príležitosti osláv tretích narodenín značky priniesol súťaž o dva smartfóny Honor 6A. Súťaž bola veľmi jednoduchá, stačilo odpovedať na dve otázky a aj vy ste sa mohli zapojiť a získať tak šancu vyhrať nový smartfón.

Pýtali sme sa vás tieto otázky:

  • Koľko megapixelov má zadný fotoaparát smartfónu Honor 6A? (správna odpoveď: 13)
  • Koľké narodeniny oslavuje značka Honor? (správna odpoveď: 3.)

Do súťaže sa zapojilo až 8767 čitateľov, z ktorých na obe otázky odpovedalo správne až 8046. Z tých sme vyžrebovali mená dvoch výhercov. Stávajú sa nimi:

  • Martin Novansky
  • Miloš Kmeť

Obom výhercom srdečne blahoželáme a v dohľadnej dobe ich budeme kontaktovať ohľadne prebratia výhry. Všetkým ostatným čitateľom ďakujeme za účasť. Ak ste tentokrát nevyhrali, nemusíte zúfať – s blížiacimi sa vianočnými sviatkami máme pre vás prichystanú špeciálnu súťaž, ktorú určite nebudete chcieť vynechať.

Hlasujte a vyhrajte

Okrem toho aktuálne prebiehajú na našom webe ďalšie dve veľké ankety, v ktorých môžete vyhrať množstvo zaujímavých cien. V ankete 4ka Android Code 2017 je pre vás pripravená hlavná cena Xiaomi Mi6, ktorú môžete získať hlasovaním za najlepšie slovenské aplikácie. V ankete NAY Android Roka 2017 na vás zasa čaká až 17 cien vrátane smartfónov Huawei P10, CAT S41, Moto x4, Xiaomi Mi6, HTC U11 Life, BlackBerry KEYone, vysávač Electrolux PUREi9 a 10 navigácií Sygic.

24.11.2017

+