MojAndroid

V dnešnej dobe už IT bezpečnosť nie je ani zďaleka len o ochrane počítača ako kedysi. Dnes je potrebné chrániť si všetky zariadenia, v ktorých uchovávame častokrát veľmi dôležité a osobné údaje. Okrem počítačov, ide najmä o naše smartfóny, tablety, smart TV, router, IoT,…

Pripravili sme preto spoločne so spoločnosťou ESET zaujímavú súťaž, ktorá sa venuje práve spomínanej problematike multi-device ochrany. Stačí odpovedať na štyri jednoduché otázky ohľadom bezpečnosti na všetkých bežných zariadeniach používaných v domácnostiach a budete zaradení do žrebovania, kde si výherca bude môcť sám vybrať výhru podľa vlastného uváženia. Na výber máte jeden z týchto smartfónov:

 • Sony Xperia XZ2 Compact,
 • Xiaomi Mi 8,
 • LG V30,
 • Honor View 10

Do súťaže sa môžete zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o bezpečnosti na počítačoch, smartfónoch a smart TV a vyberú si výhru priamo v súťažnom formulári. Nestačí však len správne odpovedať, potrebné je byť aj rýchly. Súťaž trvá oddnes 22. novembra 2018 do 5. decembra 2018 alebo kým sa nenaplní kapacita súťaže, ktorá je 10 000 súťažiacich. Odpovede na súťažné otázky nájdete na stránkach spoločnosti ESET.

zapojit-sa-do-sutaze-tlacidlo

Bonusová otázka = bonusová cena

To ale nie je všetko! Ak chcete zvýšiť svoje šancu na výhru, k dispozícii je aj bonusová cena. Pre zapojenie sa do súťaže o ňu budete musieť vyplniť ešte bonusovú otázku, ktorú nájdete rovnako na stránke súťaže. Jej správnym vyplnením budete zaradení do samostatného žrebovania, kde môžete vyhrať licenciu ESET Family Security Pack. Odpoveď na bonusovú otázku nájdete na produktovej stránke ESET Family Security Pack. Odpoveď na bonusovú otázku nie je podmienkou na zaradenie do žrebovania o hlavnú cenu, smartfón podľa vlastného výberu.

 

Podmienky súťaže ESET – Ako si ochrániť všetky zariadenia

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
 • Súťaž začína 22. novembra 2018 a končí po prihlásení prvých 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr do 5. decembra 2018. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavná cena je jeden zo smartfónov
  – Sony Xperia XZ2 Compact,
  – Xiaomi Mi 8,
  – LG V30,
  – Honor View 10,
  pričom výherca si konkrétny model vyberie v súťažnom formulári. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk a budeme ich kontaktovať emailom.
 • Okrem hlavnej ceny bude vyžrebovaný výherca bonusovej výhry – 18-mesačnej licencie ESET Family Security Pack. Do žrebovania o bonusovú výhru budú zaradení všetci súťažiaci, ktorí správne odpovedia na bonusovú otázku.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
22.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • KalichVydra

  😂👍

 • Ivan

  Môj antivírus mi hlási že Vaša stránka obsahuje malware!?

  • mojandroidsk

   Ďakujeme za upozornenie. Vedeli by ste nám, prosím, na náš e-mail mojandroidsk@gmail.com zaslať bližší popis a screenshot spomínaného hlásenia?

 • disq

  Dobrý deň, redakcia, môžete, prosím, bližšie špecifikovať, o aké vybavenie konkrétnych modelov ide? Mám na mysli 64/4 alebo 128/6 GB a pod., tým sa môže, samozrejme, líšiť aj daň z výhry. Platí teda daň z výhry na všetky zariadenia? Pre niekoho môže byť aj táto informácia užitočná či sa do súťaže zapojiť alebo nie.

  • mojandroidsk

   Dobrý deň, všetky telefóny sú v cenovej hladine cca 500 EUR, tzn. daň z výhry sa uplatňuje pri každom z nich.

+