MojAndroid

Nie je nič jednoduchšie, ako niekomu darovať e-knihu. Využijete to napríklad v prípade, že ste zabudli a chcete zachraňovať situáciu na poslednú chvíľu. Alebo máte jednoducho kamošov, či niekoho z rodiny, kto miluje e-knihy (lebo šetria miesto, peniaze, máte ich okamžite…veď to poznáte). Na Rajknih.sk darujete e-knihu úplne jednoducho – pri kúpe kliknete na button Darovať, zvolíte mail, formu, pridáte citátik a o pár sekúnd to máte odoslané.

A otázkou je teraz, čo darovať? Máme pre vás 5 tipov – vybrali sme pre každého niečo, ďalších 8000 e-kníh nájdete na www.rajknih.sk.

Šum

IkarVýborný severský adrenalínový triler, po ktorom začnete o všetkom pochybovať, budete sa nervózne obzerať a hlavou vám budú víriť myšlienky – riadi nás všetkých neviditeľná sieť manipulátorov? Po fenomenálnom úspechu švédskeho hitu Hra sme sa dočkali pokračovania – tak trochu ľahkovážny chlapík menom HP sa v prvej knihe dostal vďaka nájdenému hi-tech mobilu do špeciálnej HRY a skoro prišiel o život. Teraz sa ukrýva kdesi na arabskom polostrove, užíva si prachy, slobodu…ale keď sa stretne s Annou Argosovou, odrazu akoby sa mu všetko rozjasnilo. Je presne jeho typ – bohatá, svetaskúsená a pekná. No pod jej suverénnym zovňajškom vytuší čosi znepokojujúce. Akoby sa niekoho alebo niečoho bála. A k tomu ten jej bezdotykový mobil, ktorý mu je taký povedomý…

 

Päťdesiat odtieňov temnoty

þÿTip pre partnerku, priateľku alebo susedu, ak ju chcete prekvapiť. Jeden z najväčších hitov posledných rokov už aj v elektronickej forme. Ešte temnejšie, zmyselnejšie a neodolateľne návykové čítanie ako jednotka. Anastasia Steelová zistila na vlastnej koži, aké temné sú tajomstvá Christiana Greya a preto ho opustí. No nemôže naňho zabudnúť a keď jej Christian ponúkne nové podmienky vzťahu, neodolá a vracia sa k mužovi, ktorého miluje… Erotická, šteklivá e-kniha, ktorou urobíte radosť takmer každej žene.

 

Internetoví vizináři

internetoviPre súčasnosť je typické, že neexistuje jednoduchší spôsob, ako dosiahnuť svoje ciele, ako prostredníctvom využitia mimoriadnych účinkov internetu, píše na úvodných stránkach Steve Olsher, popredný americký expert na obchod, marketing a budovanie značky. Vo svojej knihe odhaľuje cez svetových expertov, ako zarobiť online. Ak ste niekedy uvažovali o podnikaní na internete, ale chýbala vám motivácia alebo inšpirácia k prvému kroku, kniha Internetoví vizionáři pre presne to, čo potrebujete. Pochopíte zákutia internetového a mobilného marketingu. Naučíte sa zvyšovať konverzné hodnoty, budovať firemný a produktový brand, cieliť správne vybranú skupinu zákazníkov. Nejde však o teóriu, či všeobecné rady, ale užitočné tipy a rady, ako používať tie najlepšie nástroje, procesy a stratégie, aby ste dosiahli úspech a zisk vo svojom online podnikaní.

 

Odsúdená

OdsudenaSkutočný príbeh o tom, ako známa modelka zachránila kurdské dievča z iránskej cely smrti. Nazanin Afshin-Jamová bola na výslní svojej kariéry. V roku 2006 podpísala zmluvu na nahratie prvého CD a po umiestnení sa na druhom mieste v súťaži Miss World sa stala vyhľadávanou modelkou a ikonou medzi iránskou disidentskou komunitou. No v jedno popoludnie dostane e-mail, ktorý zmení jej životnú dráhu… Dozvie sa o kurdskom dievčati Nazanin Fatehiovej, ktoré sedelo v cele smrti za prebodnutie muža, ktorý sa ju pokúsil znásilniť. A modelka Nazanin sa ju rozhodne zachrániť. Vkročí do sveta medzinárodnej diplomacie, kde spoznáva temné stránky krajiny, v ktorej sa narodila: vraždy zo cti, násilie voči ženám a štátom schválené popravy detí.

 

Pod krídlami smrti

Pod kridlami smrtiZáverečný diel svetovo úspešnej trilógie Ľavá ruka Boha. Autor Paul Hoffman, ktorý spolupracoval s velikánmi ako F.F.Coppola a dal pečať kultovému filmu Krstný otec, napísal jednu z najmedializovanejších kníh na svete. Rozpráva o chlapcovi Thomasovi Caleovi, ktorého vychovávajú mnísi v útulku spasiteľov. Nie sú tam žiadne dievčatá, žiadne ženy. Krutovláda mníchov, zverstvá a nemilosrdnosť majú jediný cieľ – slúžiť Obesenému spasiteľovi. Útulok je taký obrovský, že v spleti jeho chodieb sa nikto dokonalo nevyzná. Cítiť v nich pach stáročí, krv a pekelnú síru. A Caleovi predpovedali, že jedného dňa zničí svet. Nazvali ho Anjelom smrti. V záverečnej časti Pod krídlami smrti sa blíži katastrofa, ktorá má vyhubiť všetko živé!

 

EXTRA tip

Každý týždeň nový hit za neuveritzeľnú cenu. Kliknite si na HIT TÝŽDŇA a každý týždeň tam nájdete e-knihu za 2,90€. Už tam bol Dan Brown, Jo Nesbo, Jozef Banáš, či Paulo Coelho. Bestsellery, novinky a vždy za extra cenu 2,90€!

 

Hrajte o 20 kreditov v hodnote 15 EUR!

Čítate e-knihy na čítačke, tablete, v smartfóne, v počítači alebo v Kindle? Tak ušetrite a hrajte o kredity za 15€. Stačí správne odpovedať na 5 jednoduchých otázok a ste v hre. My vyžrebujeme 20 výhercov, ktorým dáme 15-eurový kredit na nákup e-kníh. Súťaž trvá do 22.decembra 2013.

>>> Súťažný formulár <<<

Aktualizácia 24.12.2013: Súťaž je ukončená, mená výhercov nájdete na stránke E-knihy pod vianočný stromček – poznáme výhercov

 

15.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+