MojAndroid

Od minulej soboty na webe MojAndroid.sk prebiehala súťaž, ktorá vznikla v spolupráci s poisťovňou Dôvera. V rámci súťaže ste odpovedali na tri jednoduché otázky a v štvrtej ste si mohli vybrať telefón podľa vlastného výberu, ktorý ste mohli vyhrať. Súťaž je teraz na konci a my poznáme meno výhercu aj model telefónu, ktorý si zo súťaže odnesie.

Správne odpovede na súťažné otázky

Ako ste si mohli všimnúť, súťažné otázky sa týkali najmä funkcií mobilnej aplikácie poisťovne Dôvera. O tých sme vás informovali prostredníctvom článkov a videí. Tu sú otázky spolu so správnymi odpoveďami:

 1. Vyberte 2 užitočné funkcie, ktoré ponúka aplikácia Dôvera.*
  1. Vyhľadávanie najbližších otvorených lekární, pohotovostí a pobočiek
  2. Možnosť poistenia automobilu
  3. Prehľad poskytnutej zdravotnej starostlivosti
 2.  Ako sa môže klient Dôvery preukázať u lekára, keď si zabudol svoj preukaz poistenca doma?
  1. Ukáže občiansky preukaz
  2. Pomocou elektronického preukazu poistenca v aplikácii Dôvera
  3. Predloží preukaz do mestskej knižnice
 3. Do kedy je možné podať prihlášku do zdravotnej poisťovne Dôvera a tým získať aj prístup ku všetkým funkciám mobilnej aplikácie?
  1. Do 17. novembra
  2. Do 24. decembra
  3. Do 30. septembra

* V prvej otázke boli za správne odpovede uznané len tie, kde boli vyznačené obe správne možnosti.

Celkovo sa do súťaže zapojilo 6 528 súťažiacich. Až 4 997 z nich odpovedalo správne na všetky tri otázky. Spomedzi tých, ktorí odpovedali správne, sme vyžrebovali jedného súťažiaceho, ktorý vyhral smartfón podľa vlastného výberu. Výhercom sa stáva Jozef Michalek, ktorý si ako výhru vybral smartfón Honor 9. Výhercu budeme v blízkej dobe kontaktovať s informáciami o odovzdaní výhry.

Všetkým ostatným zapojeným súťažiacim ďakujeme za účasť. Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte zúfať – na našom webe často nájdete množstvo ďalších súťaží. Aktuálne sa môžete zapojiť do súťaže o balíčky cien od spoločnosti CAT, v rámci ktorej budete môcť otestovať termo kameru FLIR na smartfóne CAT S60 a vyskúšať si tak rolu technologického novinára v praxi.

29.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+