MojAndroid

Celý mesiac spoločne s 365.bank robíme dobré skutky. Prvý týždeň sme vás vyzvali, aby ste uľahčili deťom z detských domovov prístup k športu, v druhej výzve sme si uvedomili, že keď pomáhame, stačí aj málom, ale najlepšie pravidelne a v tretej výzve sme darovali to najcennejšie, čo máme – náš čas. Teraz nastal čas na štvrtú, poslednú výzvu v rámci našej súťaže.

4. výzva: Podeľme sa

V záplave každodenných pracovných povinností, osobných starostí a úskalí bežného života si častokrát pripadáme akoby sme sa v tom zhone strácali a zdá sa, že snáď každý okolo nás má život akýsi ľahší.

No stačí sa zastaviť, lepšie sa poobzerať a zistíme, že sme na tom vlastne veľmi dobre, pretože sme zdraví, máme kde bývať, máme čo jesť, máme si čo obliecť a máme okolo seba ľudí, ktorí by v prípade núdze stáli pri nás. V takej chvíli si človek uvedomí, že je vlastne šťastný. A viete, čo je skvelé na šťastí? Delením sa znásobuje – čím viac šťastia rozdáme, tým sme šťastnejší.

Podeľme sa preto o naše šťastie. Podeľme sa o to, čo nám už možno príde samozrejmé, ale iným to pomôže dosiahnuť krajší či dôstojnejší život a vyvolá úprimnú radosť.

Darujme oblečenie alebo jedlo

Začať môžeme napríklad oblečením. U každého z nás sa nájde v skrini niečo, čo nenosí, lebo mu to je malé/veľké, alebo je to darček, ktorý sa nie veľmi presne trafil do nášho vkusu, alebo jednoducho veci, ktoré sú odsúdené na zabudnutie na dne skrine a niekto iný by ich ocenil.

Pokračovať môžeme našimi nadmernými zásobami jedla. Ruku na srdce: skonzumujeme naozaj všetko to, čo v nákupnom ošiali nahádžeme v supermarkete do nákupných košíkov? Až príliš často končia potraviny v smetných košoch a pritom okolo nás žije množstvo ľudí, ktorých každodenným cieľom je nájsť aspoň čosi malé pod zub.

Výzva na švrtý týždeň (22.2. – 1.3. 2019):

 1. Darujte oblečenie alebo jedlo ľuďom v núdzi (napr. bezdomovcom, deťom v detských domovoch, matkám v krízových centrách,…)
 2. Napíšte nám o tom v diskusii pod našim článkom alebo pod príspevkom na Facebooku alebo prostredníctvom formulára nižšie

Každý, kto splní obidva body aktuálnej výzvy, bude zaradený do žrebovania o sedem odmien. Držíme palce!!! :)

Štyri týždne, štyri výzvy a 28 odmien

Toto je štvrtá a zároveň posledná výzva v rámci našej súťaže Dobrý skutok s 365.bank. Na zapojenie sa do nej máte čas do piatku 1.3.2019.

Za splnenie týždňovej výzvy budete zaradení do osudia prislúchajúceho danému týždňu. Štyri výzvy = štyri osudia, z ktorých vyžrebujeme vždy siedmich výhercov. Spolu si teda odmenu odnesie až 28 pomáhajúcich súťažiacich. Výhercov oznámime po ukončení všetkých výziev na začiatku marca.

7 ocenených každý týždeň

Odmenou pre siedmich vyžrebovaných výhercov bude okrem skvelého pocitu, že pomohli spraviť náš svet o niečo krajším, aj niektorá z výhier od 365.bank. Každý týždeň budeme žrebovať výhercov týchto cien:

 • 1x smartfón Samsung Galaxy A5
 • 2x štýlové ponožky na každý deň v týždni s bonusovým párom pre prípad, že ponožky dňa máš práve v práčke
 • 2x smart kľúčenka, vďaka ktorej vždy nájdeš svoje zapatrošené kľúče alebo čokoľvek ďalšie, čo na ňu pripneš
 • 2x tričko so svietiacou potlačou

 

 


Podmienky súťaže Dobrý skutok s 365.bank

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s 365.bank
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné splniť týždňovú výzvu
 • Výzvy budú zverejňované na tejto podstránke každý februárový piatok a zapojiť sa do nich bude možné až do vyhlásenia ďalšej výzvy
 • Každý týždeň vyžrebujeme spomedzi právoplatne zapojených súťažiacich 7 výhercov, z ktorých každý získa jednu cenu
 • Súťaž začína 1. februára a končí 28. februára 2019
 • Ceny pre vyžrebovaných súťažiacich:
  • 4x smartfón Samsung Galaxy A5
  • 8x štýlové ponožky na každý deň v týždni s bonusovým párom pre prípad, že ponožky dňa máš práve v práčke
  • 8x smart kľúčenka, vďaka ktorej vždy nájdeš svoje zapatrošené kľúče alebo čokoľvek ďalšie, čo na ňu pripneš
  • 8x tričko so svietiacou potlačou
 • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.

22.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+