MojAndroid

Web MojAndroid.sk vám v spolupráci so značkou BlackBerry prináša súťaž o smartfón BlackBerry DTEK50. Súťaž začína dnes, 29.5.2017 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí 12.6.2017. Zapojiť sa je naozaj jednoduché a nezaberie vám to viac ako 3 minúty.

Táto súťaž bola ukončená.
Výhercom telefónu BlackBerry DTEK50 sa stáva Andrej Svitok.
BLAHOŽELÁME! 

Správne odpovede v súťaži:

 1. Prináša nový BlackBerry KEYone hardvérovú QWERTY klávesnicu? ÁNO
 2. Reaguje na BlackBerry KEYone hardvérová klávesnica na dotyk a gestá? ÁNO
 3. Čím vynikajú BlackBerry telefóny? Bezpečnosťou, aplikáciou BlackBerry Hub aj aplikáciou DTEK™ by BlackBerry®

BlackBerry KEYone

BlackBerry oficiálne predstavil a odhalil všetky parametre svojho nového smartfónu KEYone – predtým známeho aj pod kódovým označením Mercury. Ide o najnovší smartfón spoločnosti, ktorý ako jeden z mála na trhu prináša hardvérovú QWERTY klávesnicu.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o BlackBerry DTEK50, odpovedzte na 3 jednoduché otázky a vyplňte vaše kontaktné údaje. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame odpovede skontrolovať v týchto článkoch:

BlackBerry KEYone: Znovuzrodenie QWERTY klávesnice
BlackBerry oficiálne predstavilo “najbezpečnejší Android smartfón na svete”

Pravidlá súťaže:

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou BlackBerry, ktorá venovala cenu do súťaže.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
 • Súťaž začína 29. mája 2017 a končí 12. júna 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavná cena je smartfón BlackBerry DTEK50. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií MojAndroid.
13.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+