MojAndroid

Slovenský Android portál MojAndroid.sk vyhlasuje prvý ročník súťaže Android Code 2011 o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie. Súťaž Android Code 2011 hľadá slovenské talenty a najlepšie aplikácie, ktoré sa tento rok objavili na Slovensku. Ak ste už vyvinuli Android aplikáciu, prihláste ju na stránke AndroidCode.sk a môžete vyhrať finančnú odmenu a najnovšie smartfóny od HTC. Partnermi súťaže Android Code 2011 sú AppRulezz a spoločnosti HTC, Sygic a SmartAds.sk.

Najlepšie Android aplikácie

Porota bude klásť dôraz na funkčnosť, prínos a jedinečnosť aplikácií. Na záver vyhodnotí aplikácie v dvoch kategóriach:

  1. brandované aplikácie (ur­če­né ako pro­mo pre klien­ta)
  2. nebrandované aplikácie (ur­če­né spot­re­bi­te­ľom)

Víťazné aplikácie postúpia priamo do shortlistu budúcoročnej súťaže AppRulezz 2012, kde sa budú uchádzať o víťazstvo medzi najlepšími mobilnými aplikáciami na Slovensku.

Do hlasovania sa môžu zapojiť aj Android fanúšikovia a komunita, ktorá vyberie jedného víťaza v hlasovaní o najlepšiu Android aplikáciu.

Ceny pre víťazov

 

Ceny pre nebrandované aplikácie sú:

  1. cena: 500 EUR + HTC Sensation + navigácia Sygic GPS Navigation
  2. cena: 300 EUR + HTC Desire S + navigácia Sygic GPS Navigation
  3. cena: 200 EUR + HTC Wildfire S + navigácia Sygic GPS Navigation
Cena pre najlepšiu aplikáciu podľa verejného hlasovania:

  1. cena: HTC Sensation + navigácia Sygic GPS Navigation
Ceny pre hlasujúcich:
3 x HTC Wildfire S a 10 x navigácia Sygic GPS Navigation

 

Spustené prihlasovanie Android aplikácií

Na stránke AndroidCode.sk je možné začať prihlasovať Android aplikácie do súťaže. Po prihlásení prvých aplikácií sa spustí od 15. októbra aj verejné hlasovanie, kde budú Android fanúšikovia hodnotiť najlepšie aplikácie.

3.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+