MojAndroid

Nový slovenský operátor 4ka prináša súťaž o skvelý smartfón Huawei P8, ktorý do súťaže venovala spoločnosť Huawei. Zúčastniť sa môžu všetci čitatelia, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o operátorovi 4ka. Nestačí však len správne odpovedať, potrebné je byť aj rýchly. Súťažiť môže totižto len prvých 10-tisíc čitateľov, počet miest v súťaži sa stále zmenšuje. Nečakaj teda a ponáhľaj sa súťažiť.

Do súťaže sa môžete zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-4ka/.

zapojit-sa-do-sutaze

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 4. novembra 2015 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 30. novembra 2015 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o smartfón Huawei P8.
  • Odpovedajte na štyri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame svoje odpovede skontrolovať na stránke www.4ka.sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.
4.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+