MojAndroid

Pri príležitosti unikátnej medzinárodnej konferencie zameranej na obchod a marketing Slovak Retail Summit 2018 tu máme pre vás ďalšiu súťaž o 2 vstupenky v celkovej hodnote 1 188 €. 

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý a zapojiť sa môže skutočne každý. Stačí správne odpovedať na 3 súťažné otázky a automaticky ste v žrebovaní o vstupenky.

Súťaž trvá od 9.4.2018 do 16.4.2018, kedy zo všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich vyžrebujeme 2 výhercov, z ktorých každý získa 1 vstupenku na celé trvanie konferencie (3 dni) Slovak Retail Summit 2018.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže, správne odpovedzte na tieto otázky:

(Správne odpovede nájdete na stránke konferencie Slovak Retail Summit 2018.)

Súťaž je ukončená.

Podmienky sútaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s INCOMA Slovakia, s.r.o.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Slovak Retail Summit 2018“ v rámci článku “Súťaž: 2 vstupenky na Slovak Retail Summit 2018”
 • Súťaž začína 9.4.2018 a končí 16.4.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Celkovo sú pre vyžrebovaných súťažiacich pripravené 2 vstupenky, každá v hodnote 594,00 € s DPH.
 • Výhercovia budú vyžrebovaní do 20.4.2018, výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťažiach a ďalších marketingových akciách organizátora MojAndroid.sk spoločnosti Virtual studio spol. s r.o. a partnerov súťaže
9.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+