MojAndroid

Spoločnosť Asiana dnes na tlačovej konferencii predstavila svoje zaujímavé novinky. Patrí sem vylepšený web Superletuška.sk, ale aj firemná aplikácia Mojasuperletuška.sk. Najmä pre firemných zákazníkov ponúka spoločnosť novinky, ktoré im uľahčia nákup a správu leteniek pri letoch na služobné cesty.

Skvelé riešenie pre firmy

Revolučnou novinkou nesporne je Mojasuperletuška.sk – šikovný nástroj šitý na mieru potrebám firiem, ktoré zvyknú využívať služby leteckých spoločností. Pomôže zabezpečiť efektívnejší nákup leteniek, všetko podľa preferencií a požiadaviek klienta na jeho cestovnú politiku. Funguje to tak, že najskôr si s klientom sadneme, zistíme, čo potrebuje vo firme vyriešiť a aké sú slabiny jeho služobných ciest. Po prekonzultovaní navrhneme konkrétne riešenia, vďaka ktorým dokáže ušetriť a nastavíme jeho profil“, vysvetľuje Miroslava Zelenáková, Country Manager Slovakia portálu Superletuška.sk. Pri vyhľadávaní klientom systém zobrazuje ponuku dostupných letov podľa ich ceny; nezáleží, či ide o prestupový alebo priamy let. Funkcionalitou filtrovania si priamy let zobrazí na jeden klik.

Poskytuje tiež prehľad a štatistiky objednávok s cieľom dodržiavania cestovnej politiky firmy. Dokáže dokonca odkontrolovať, či bol uskutočnený ten najlacnejší nákup. Nadriadení sa dozvedia o všetkých prípadoch, kedy bola zvolená drahšia letenka oproti lacnejšej, ktorá síce ešte spĺňala podmienky cestovnej politiky danej firmy, ale zamestnanec sa rozhodol rezervovať iný let, ktorý mu vyhovoval viac. Je to zaznamenané, je to prehľadné a aj dodatočne sa to dá vyhodnotiť,“ uviedla Miroslava Zelenáková.

Výhody pre firemných aj bežných zákazníkov

Firemní zákazníci získajú tieto výhody:

  • Kompletné prehľady a štatistiky objednávok
  • Šetrenie nákladov za letenky a ďalšie služby
  • Možnosť vytvorenia profilov cestujúcich
  • Servis 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Firemní zákazníci si prostredníctvom tohto nástroja môžu zabezpečiť aj ďalšie služby, ako napríklad ubytovanie, poistenie či parkovanie. Poteší tiež extrémne vysoká spoľahlivosť rezervačného systému, takže sa nestane, že si kúpite letenku, ktorá už v skutočnosti nie je k dispozícii. V tomto má služba pred konkurenciou veľký náskok.

Výborná mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Superletuška plne zastupuje funkcie webovej stránky, pričom užívatelia si priamo vo svojom mobile môžu vychutnať pohodlné a rýchle vyhľadávanie leteniek v slovenskom jazyku. Za zmienku určite stojí možnosť uloženia si nafotených dokumentov na jednom mieste ako napr. kópie dokladov, pas, občiansky preukaz, letenky, voucher do hotela.
Aplikácia je momentálne kompletne funkčná pre operačný systém Android a iOS.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

20.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+