MojAndroid

Herná pecka Super Mario Run je už v obchode Play dostupná nejaký čas. Aplikácia je tu ale k dispozícii iba na predregistráciu, no samotnú hru nie je možné si stiahnuť. Vývojári sa začiatkom roku nechali počuť, že hra bude dostupná niekedy v marci a teraz svoj sľub dodržali. Super Mario Run si budeme môcť stiahnuť už budúci štvrtok, 23. marca.

Adaptácia legendárnej hry zožala na platforme iOS obrovský úspech, a to aj napriek svojim nedokonalostiam. Bez ohľadu na obmedzené možnosti či vysokú cenovku je Super Mario takým veľkým pojmom, že si hru budú určite chcieť aspoň vyskúšať milióny používateľov aj na platforme Android.

Ak sa chcete uistiť, že budete medzi prvými, ktorí budú mať túto možnosť, už teraz sa môžete predregistrovať v obchode Play. Vďaka tomu budete upozornení v momente, keď bude hra skutočne dostupná a hneď budete môcť začať hrať.

Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Nintendo America (Twitter) via Android Central

18.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+