MojAndroid

Deti deväťdesiatych rokov si rozhodne spomínajú na herné konzoly GameBoy. Boli hitom a každý ich chcel mať. A kto mal GameBoy, ten na ňom hral rozhodne aj hru Super Mario. Spoločnosť Nintendo, ktorá stojí za vývojom tohto titulu, však trochu zaspala dobu a vývoju Android hier sa začala venovať až prednedávnom. Aj keď neskoro, ale predsa – Super Mario Run prišiel do obchodu Play. A stiahnuť si ho môžete aj vy!

Super Mario Run 1 Super Mario Run 2

Hra Super Mario Run prichádza do obchodu Play vo verzii 2.0. Ešte predtým bola dostupná na iOS zariadeniach. Druhá verzia však so sebou prináša 4 farby dinosaura Yoshi, či niekoľko ďalších postavičiek, za ktoré môžete hrať. Okrem toho sa môžete tešiť aj na známu grafiku a postavičky.

Náš tip
Super Mario Run príde na Android 23. marca, už teraz sa môžete predregistrovať

Samotná hra je dostupná na stiahnutie zadarmo, avšak pre odomknutie všetkých jej súčastí musíte zaplatiť jednorázový poplatok vo výške $9,99. Tí, ktorí si hru už nainštalovali, tvrdia, že tejto ceny nie je horná a my musíme, bohužiaľ, súhlasiť. Ovládanie má značné nedostatky a je vidieť, že ide iba o druhú hru spoločnosti Nintendo pre Android. Fanúšikovia tejto legendárnej postavičky ale s nami nemusia súhlasiť. Ak si chcete túto hru minimálne vyskúšať, nainštalujte si ju pomocou odkazu nižšie, prípadne si ju stiahnite vo forme APK súboru.

Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
23.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+