MojAndroid

Športové hry sa v Android Markete objavujú čoraz častejšie a aj ich grafické spracovanie je na veľmi dobrej úrovni. V poslednej dobe ma zaujala novinka Super KO Boxing 2, ktorú priniesla na trh spoločnosť Glu Mobile. Hra Super KO Boxing 2 má slušných 80 MB, tieto dáta je však našťastie možné uložiť na SD kartu a tak si ušetríte vnútorný úložný priestor. Hra je k dispozícii v dvoch verziách, za cenu 4,99 USD bez reklám alebo si ju stiahnite zadarmo, samozrejme s reklamami. Verzie bez a s reklamou by však mali byť úplne totožné, čo sa hry týka.

Po prvom spustení hry odporúčam sa zoznámiť s ovládaním. Hra ponúka inštrukcie, ktoré vás prevedú základnými znalosťami hrateľnosti. Na ovládanie je však potrebné si aj zvyknúť, ovládacie tlačidlá sú v spodnej časti obrazovky na oboch stranách. Hore vidíte život svoj a súpera.  Grafika a zvuky v hre sú na výbornej úrovni. Stačí si pozrieť galériu, hra je doprevádzaná úvodnými scénkami pred a po zápasoch. Na začiatku si vyberáte svojho bojovníka z piatich možností. Postupne sa do ringu dostávate s kvalitnejšími súpermi, ktorých môžete knokautovať hneď v ringu, alebo vyhrať na body po vypršaní času zo zápasu. Hra ponúka niekoľko zaujímavých kontrolných systémov, volíte si intenzitu a smer úderu, nechýba obrana hlavy či úskoky do strán.
Hru Super KO Boxing 2 ponúka príjemné bojové vyžitie.

12.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+