MojAndroid

Finále americkej futbalovej ligy NFL, známe aj ako Super Bowl, prináša každý rok obrovský televízny zážitok. K nám sa táto udalosť zatiaľ dostáva pomaly (aj kvôli nočnému vysielaciemu času), no v USA ide o jeden z najväčších sviatkov. Prakticky celá krajina sleduje ten istý futbalový zápas, čo je ideálny dôvod pre firmy, aby tento priestor využili na svoju propagáciu. Práve Super Bowl je časom, kedy mnohí výrobcovia z najrôznejších odvetví prvýkrát prezentujú svoje nové televízne reklamy a inak to nebolo ani tento rok.

Na priloženom videu si môžete pozrieť niektoré z najvtipnejších reklám, ktoré boli prezentované počas tohtoročného Super Bowlu. Satira v reklamách prešla až do takej úrovne, kedy si herci v nich robia srandu sami zo seba, resp. zo samotnej reklamy. Iste, väčšina reklám je stále pomerne prízemná, no musíme uznať, že mnohé z nich sa aj tento rok skutočne vydarili.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+