MojAndroid

Jeden z najväčších hitov na iOS, hra Subway Surfers, je teraz dostupná aj pre Android. Majitelia zariadení s týmto operačným systémom si môžu túto novú hru vychutnať oddnes úplne zadarmo. O jej popularite, svedčí aj viac ako 25 miliónov stiahnutí z Applovského obchodu s aplikáciami App Store.

Hra je zábavná a zároveň návyková aj vďaka svojej jednoduchosti. Jej hlavným motívom je nekonečná naháňačka sprejera s menom Jake, ktorý uteká pred rukou zákona. Nemôžete sa nechať chytiť a popritom musíte nazbierať čo najviac mincí. Čím ďalej dobehnete, tým viac sa vám ich môže podariť nazbierať. Na ceste sa musíte vyhýbať rôznym prekážkam, ako napríklad vlakom alebo zátarasám, ktoré musíte podliesť alebo preskočiť.

  

Využiť môžete aj bonusové dopravné prostriedky, ktoré získate na svojom úteku alebo zakúpením za nazbierané mince. Na výber máte napríklad lietajúci skateboard, jetpack a k dispozícii sú aj ďalšie možnosti, ktoré hru ešte viac spestria.

Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma

22.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+