MojAndroid

Odkedy je na Slovensku dostupná služba Street View, na internete sa objavilo niekoľko článkov, ktoré našu krajinu neprezentujú práve najvhodnejším spôsobom. Zobrazené sú zábery z Luníka IX., fotografie opitých ľudí a obrázky nevhodné pre mladistvých, čo sme sa rozhodli zmeniť. My vám prinášame tie najkrajšie zábery zo Street View, ktoré môžete odporučiť svojim známym, a ktoré stoja za prezretie. Nižšie v článku teda nájdete krásy Slovenska, jeho historické pamiatky a miesta, ktoré stoja za návštevu.

Strečno

Šturec

Radničné námestie, Bardejov

Vlkolínec

Liptovská Mara

Historické centrum starého mesta, Bratislava

Socha Jánošíka v Terchovej

Spišský hrad

Oravský hrad

Most SNP s legendárnou reštauráciou UFO

Dóm Sv. Martina v Bratislave

AquaPark Tatralandia, Liptovský Mikuláš

AquaCity Poprad

Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Dóm Sv. Alžbety a historické centrum mesta, Košice

Námestie vo Zvolene, v pozadí Zvolenský zámok

Bojnický zámok s okolím

A pár zábavných obrázkov nakoniec :-)

Predaj kosačiek v Zlatých Klasoch

Nový typ jednokolky, neznáme miesto

Ak máte aj vy nejaký zaujímavý záber z našej rodnej krajiny, napíšte nám odkaz (URL) z Google Street View do komentárov pod tento článok. Ak sa v redakcii zhodneme na tom, že obrázok stojí za zverejnenie, nájdete ho neskôr v tomto článku. Do komentárov môžete písať aj váš názor na vyššie zverejnené fotografie z Google Street View :-)

Zdroj: Google Street View

3.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+