MojAndroid

Včera večer kúpil Beats Audio americkú streamovaciu audio službu MOG. Keďže HTC vlastní až 51% akcií spoločnosti Beats Audio, je viac než pravdepodobné, že so streamovaním hudby prostredníctvom MOG má veľké plány. V blízkej budúcnosti by sa tak majitelia certifikovaných Beats Audio smartfónov tejto spoločnosti mohli tešiť na novú službu, vďaka ktorej by mali prístup k miliónom skladieb online.

Databáza hudobných skladieb MOG dosahuje v súčasnosti viac ako 14 miliónov kúskov, ktoré sú dostupné online za určitý mesačný poplatok. Hudbu môžete počúvať buď prostredníctvom internetového prehliadača alebo aplikácií určených pre Android a iOS. Podobne ako to je pri partnerstve HTC s Dropboxom aj tu by majitelia pravdepodobne získali prístup ku službe na určitý obmedzený čas – napríklad na jeden rok. Počas  tejto doby by mohli zadarmo využívať výhody, ktoré MOG ponúka.

MOG zatiaľ funguje len v USA, preto nie je jasné či by službu HTC sprístupnilo aj pre európsky kontinent. Bola by však škoda nevyužiť takú príležitosť a získať si ďalších zákazníkov aj takým bonusom akým je prístup k obľúbenej hudbe kdekoľvek a kedykoľvek. Spoločnosť HTC sa zatiaľ oficiálne  k akvizícii služby MOG nevyjadrila.

Zdroj: androidandme.com, verge.com

21.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+