MojAndroid

V obchode Play pribudla ďalšia herná novinka. Transformers: Earth Wars je stratégia inšpirovaná robotickými hrdinami z inej galaxie. Tentokrát sa stretnú v boji o planétu Zem, na ktorej prebieha bitka medzi autobotmi a deceptikonmi, ktorí sa snažia získať nadvládu nad ľudstvom.

Hneď na začiatku hry si vyberiete, za ktorú stranu budete hrať. Od tohto výberu sa odvíja aj ďalšie pokračovanie a výber hlavného veliteľa a ďalších hrdinov. Samozrejme, na strane autobotov to bude Optimus Prime, deceptikonov vedie zas Megatron. Vašou úlohou, bez ohľadu na to, ktorú stranu si zvolíte, bude postaviť základňu a vybudovať dostatočne silné vojsko, s ktorým budete bojovať proti svojmu nepriateľovi. K dispozícii je viac ako 40 druhov transformerov, ktorí disponujú rôznou strelnou technikou a palebnou silou.

transformers2

Hra je typickým príkladom stratégie. Musíte v nej teda ťažiť nerastné suroviny, ktoré neskôr použijete pri vylepšovaní svojich autobotov alebo deceptikonov. Tým môžete za vyťažené suroviny získať špeciálne schopnosti, lepšiu odolnosť alebo účinnejšie zbrane. To všetko v peknej 3D grafike. Hra je v obchode Play inak dostupná zadarmo, má však vnútroherné nákupy, a to v cenách od 0,99 do 99,99 dolárov.

Verzia: 1.57.0.20201
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.57.0.20201
Aktuálna cena: Zdarma

 

4.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+