MojAndroid

Pokiaľ ste fanúšikom seriálového hitu Stranger Things a čakáte na jeho druhú sériu, ktorá bude mať premiéru 27. októbra, tak vám čakanie môže skrátiť rovnomenná hra v obchode Play.

Seriál Stranger Things bol prekvapením minulého roka a okrem obrovskej sledovanosti získal aj veľké ohlasy medzi kritikou.Vďačil za to hlavne výbornej atmosfére evokujúcej staré 80-tkové Spielbergove filmy a horrory Stephena Kinga. (SPOILER) Mysteriózny horrorový príbeh sa odohrával v roku 1984 v malom americkom mestečku, kde hlavne postavy detí za pomoci telepaticky nadaného dievčaťa menom 9 pátrajú po kamarátovi unesenom bytosťou z inej dimenzie. (SPOILER END) Seriál predstavoval aj nový impulz pre kariéru Winony Ryder.

Grafika rovnomennej hry vo vás bude evokovať vďaka svojej 16-bitovej grafike rovnakú nostalgiu za 80. rokmi ako seriál. V hre budete spočiatku hrať za postavu šerifa Powella, neskôr za ďalšie postavy a vydáte sa po stopách stratených detí. Každá z postáv má svoje unikátne schopnosti. Ovládanie je jednoduché. Kliknutím na určité miesto udávate smer, kam sa má postava pohnúť, čo má zobrať, stlačiť alebo na koho zaútočiť. Postupom v hre zbierate peniaze, kľúče, životy a rôzne predmety, ktoré nájdete v inventári. Nechýbajú dialógy doplňujúce príbeh ani rôzne puzzle. Pozitívom hry je, že je zadarmo, a to dokonca bez in-app platieb.

Verzia: 1.0.280
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.280
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: AndroidAuthority

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+