MojAndroid

Pokiaľ ste fanúšikom seriálového hitu Stranger Things a čakáte na jeho druhú sériu, ktorá bude mať premiéru 27. októbra, tak vám čakanie môže skrátiť rovnomenná hra v obchode Play.

Seriál Stranger Things bol prekvapením minulého roka a okrem obrovskej sledovanosti získal aj veľké ohlasy medzi kritikou.Vďačil za to hlavne výbornej atmosfére evokujúcej staré 80-tkové Spielbergove filmy a horrory Stephena Kinga. (SPOILER) Mysteriózny horrorový príbeh sa odohrával v roku 1984 v malom americkom mestečku, kde hlavne postavy detí za pomoci telepaticky nadaného dievčaťa menom 9 pátrajú po kamarátovi unesenom bytosťou z inej dimenzie. (SPOILER END) Seriál predstavoval aj nový impulz pre kariéru Winony Ryder.

Grafika rovnomennej hry vo vás bude evokovať vďaka svojej 16-bitovej grafike rovnakú nostalgiu za 80. rokmi ako seriál. V hre budete spočiatku hrať za postavu šerifa Powella, neskôr za ďalšie postavy a vydáte sa po stopách stratených detí. Každá z postáv má svoje unikátne schopnosti. Ovládanie je jednoduché. Kliknutím na určité miesto udávate smer, kam sa má postava pohnúť, čo má zobrať, stlačiť alebo na koho zaútočiť. Postupom v hre zbierate peniaze, kľúče, životy a rôzne predmety, ktoré nájdete v inventári. Nechýbajú dialógy doplňujúce príbeh ani rôzne puzzle. Pozitívom hry je, že je zadarmo, a to dokonca bez in-app platieb.

Verzia: 1.0.280
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.280
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: AndroidAuthority

10.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+