MojAndroid

Ak ste fanúšikmi futbalu, alebo si aspoň radi zahráte dobrú futbalovú hru, máme pre vás dobré správy. Chvíle čakania na ďalší futbalový zápas šampionátu Euro 2016 si môžete skrátiť veľmi zábavnou hrou Stickman Soccer 2016. Ide o novú verziu obľúbenej hry Stickman Soccer, ktorá má milióny fanúšikov.

Náš tip
HRY | Stickman Soccer 2014 – zábavné majstrovstvá sveta vo futbale

V novej verzii sa okrem iného môžete tešiť aj na možnosť zahrať si súčasný turnaj Euro 2016. Vybrať si môžete ktorýkoľvek z tímov, ktoré sa sem prepracovali, pričom aj rozdelenie tímov do základných skupín je presne také ako na na reálnom turnaji. To je ale iba zlomok toho, čo hra ponúka. K dispozícii je množstvo ďalších sezón, národných líg a pohárov, takže nudiť sa určite nebudete. Na výber budú krátke a dlhé sezóny a nechýba dokonca ani ženská liga.

Skvelou funkciou je tiež lokálny multiplayer, kde môžete na jednom zariadení využiť až štyri pripojené ovládače a z telefónu alebo tabletu si tak môžete spraviť plnohodnotnú hernú konzolu. Novinkou je aj špeciálny Party mód, ktorý umožní hrať viacerým hráčom na jednom zariadení aj bez nutnosti použitia ovládačov. Hra ale prešla aj ďalšími zaujímavými zmenami. Stále síce platí, že hráčov na trávniku nerozoznáte, nemajú ani čísla na dresoch a ide iba o animované postavičky. Vylepšená ale bola grafika, ktorá je teraz oveľa plynulejšia. Hra nestratila nič na svojej skvelej hrateľnosti a ovládaní, ktoré je veľmi jednoduché, intuitívne a presné.

Stickman Soccer 2016 nie je pre tých fanúšikov futbalových simulácií tipu FIFA, ktoré ponúkajú skvelú grafiku a reálnych hráčov. Ide o jednoduchšiu, no stále rovnako zábavnú hru, ktorá ponúka skutočne veľké množstvo možností a herných módov. Odmenou je nižšia spotreba energie a možnosť zahrať si hru kedykoľvek, a to vďaka krátkym polčasom. Hra tiež ponúka zaujímavý formát nakupovania vylepšení – za odomknutie nových líg alebo zápasov môžete zaplatiť, ale rovnako môžete využiť možnosť pozerania reklamných videí. Napríklad pre odomknutie európskeho šampionátu budete musieť pozrieť iba 5 krátkych videí a turnaj si budete môcť zahrať kedykoľvek. Ide o šikovný spôsob platenia, ktorý nemusí znechutiť hráčov a nezasahuje až tak veľmi do samotnej hry.

Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

18.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+