MojAndroid

Určite sa už aj vy tešíte, kedy zakúsite “sladký” Android Ice Cream Sandwich aj na vašom telefóne, no kým sa tak stane, môžete si ho aspoň upraviť tak, aby sa naňho podobal. Na internete už existuje veľké množstvo rôznych tém a aplikácií, ktoré sú dizajnované práve v štýle nového Androidu. Dnes sa ku nim vďaka portálu androidpolice pridá aj “originálna” softvérová klávesnica ICS, ktorá prináša niektoré vylepšenia v predikcii textu, akými sú napríklad rozšírená ponuka slov pri opravách alebo automatické dopĺňanie mien kontaktov (na mojom Androide nefungoval slovenský jazyk predikcie).

Každopádne, ak máte o klávesnicu záujem aspoň kvôli jej vzhľadu, linky na stiahnutie nájdete pod článkom. Treba ale brať na vedomie to, že aplikácia nebola podpísaná Googlom, takže nemusí byť 100% bezpečná. Portál Androidpolice ale zistil, že nevyžaduje žiadne povolenia, ktoré by mohli ohroziť vašu bezpečnosť.

Linky na stiahnutie klávesnice z Ice Cream Sandwich:

Zdroj: androidpolice.com

21.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+