MojAndroid

Portál Phone Arena prináša sériu až 30 tapiet s tmavou tematikou. Tieto tapety môžete využiť najmä v prípade, že váš smartfón obsahuje AMOLED panel. Vďaka OLED technológii dokáže tapeta s čiernou tematikou aj šetriť nejaké to percento z výdrže na jedno nabitie. Správny výber tapety je tak rozhodne zaujímavým a lákavým riešením.

30 tapiet s tmavou tematikou

Tapety pochopiteľne môžete použiť aj v prípade, že vaše zariadenie obsahuje IPS technológiu zobrazenia. IPS technológia však zaznamená rovnakú spotrebu batérie v prípade svetlej, ale aj tmavej tapety, pretože všetky pixely na displeji sa rozsvietia na rozdiel od AMOLED panelov, kde čierna farba ostáva vytvorená nerozsvieteným pixelom a je tak vizuálne sýtejšia.

Náš tip
Stiahnite si 50 krásnych tapiet pre váš Galaxy S8, S8+ či iné zariadenia
Náš tip
Stiahnite si 13 oficiálnych tapiet z ešte nepredstaveného Samsung Galaxy Note 8

V rámci priloženej galérie nižšie si môžete prezrieť ukážku niekoľkých tmavých tapiet. Celú sériu plnohodnotných 30 tapiet si môžete zobraziť následne prostredníctvom kliknutia na nasledujúci odkaz.

Galéria

Stiahnite si všetkých 30 tapiet prostredníctvom nasledujúceho odkazu!

Zdroj: phonearena

5.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+