MojAndroid

Všetci používatelia mobilných zariadení s Androidom už čoskoro dostanú aktualizáciu obchodu Google Play na verziu 5.8, ktorá prinesie peknú animáciu tzv. hamburger menu. Túto zmenu si mnoho používateľov ani nevšimne, ak ich na ňu niekto neupozorní. Informoval o tom Kirill Grouchnikov, zamestnanec spoločnosti Google na sociálnej sieti Google+.

Zaužívaná ikona menu, ktorá sa používa nielen na Androide sa najnovšie transformuje na ikonu šípky, keď používateľ prepína medzi prehliadaním v obchode a zobrazením detailu. Nie je to prvý krát, čo túto animáciu vidíme na Androide, no v starších prípadoch sa animácia vykonala pri otvorení postranného menu.

burger-arrow

Ak ste netrpezliví a chcete mať najnovšiu verziu na svojich zriadeniach už teraz, môžete si stiahnuť inštalačný APK súbor.

Zdroj: Google+

 

29.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+