MojAndroid

Steve Wozniak sa vo svete technológií ako spoluzakladateľ jednej z najväčších spoločnosti na svete stal už akousi ikonou.  Jeho prehlásenia ohľadom nových zariadení Apple sú častokrát veľmi sledovanou témou a výnimkou nebolo ani tohtotýždňové odhalenie nových iPadov.

wozniak_-_Hľadať_v_Google

Pri predstavovaní nového iPadu Air a iPadu mini s Retina displejom bol Wozniak v lietadle a na ceste do Veľkej Británie na stretnutie vývojárov Apps World. Napriek tomu sa nechal počuť, že nové iPady nie sú pre neho. Sú síce ľahšie a výkonnejšie, čo však skutočne potrebuje je viac úložného priestoru. Všetky svoje osobné dáta nosí so sebou a preto dúfal, že Apple predstaví model s 256 GB  vnútornou pamäťou. “Tak som svojej žene poslal e-mail a napísal jej, že nechcem ani jeden z nich“, povedal Steve Wozniak. Na úkor modelu iPad mini s Retina displejom Wozniak povedal, že by si ho vedel predstaviť ešte o niečo menší.

Apple novými iPadmi zaujal najmä vďaka dokonalej konštrukcii vyrobenej z hliníka. Väčší 9,7″ iPad Air váži len 469 gramov a dosahuje hrúbky len 7,5 mm. Na druhej strane sú novinky aj veľmi výkonné a iPad mini konečne dostal aj retina displej. Viac sa o nich dočítate v článku Apple predstavil nový iPad Air a iPad mini s retina displejom.

Zdroj: phonearena

24.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+