MojAndroid

Steve Jobs, významná osobnosť mobilného sveta, vizionár a génius, ktorý stál pri zrode spoločnosti Apple dnes navždy odišiel vo veku 56 rokov. Po rokoch boja s rakovinou (od 2004) zomrel pokojne v kruhu najbližšej rodiny a na jeho počesť bola na webovej stránke spoločnosti pridaná jeho fotografia . Steve bude svetu technológií určite chýbať a ako fanúšikom inovácií a technológií si zaslúži aj našu úctu. Česť jeho pamiatke!

Apple stratil vizionára a kreatívneho géniusa a svet stratil úžasného človeka. Tí z nás, ktorí mali to šťastie spoznať sa a pracovať so Stevom stratili drahého priateľa a inšpirujúceho učiteľa. Steve opúšťa spoločnosť, ktorú len on sám mohol postaviť a jeho duch bude navždy základom Apple.

6.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+