MojAndroid

Steve Jobs včera rezignoval na funkciu generálneho riaditeľa spoločnosti Apple a na jeho mieste ho nahradí Tim Cook. Jobs stále ostáva súčasťou spoločnosti a stane sa členom správnej rady. O tom, že to myslí naozaj vážne píše aj v otvorenom liste:

“Vždy som hovoril, že ak príde deň, keď už nebudem zvládať svoje povinnosti a očakávania ako riaditeľ Apple, budem prvým kto vám to povie. Bohužiaľ, ten deň prišiel.”

I have always said if there ever came a day when I could no longer meet my duties and expectations as Apple’s CEO, I would be the first to let you know. Unfortunately, that day has come.

I hereby resign as CEO of Apple. I would like to serve, if the Board sees fit, as Chairman of the Board, director and Apple employee.

As far as my successor goes, I strongly recommend that we execute our succession plan and name Tim Cook as CEO of Apple.

I believe Apple’s brightest and most innovative days are ahead of it. And I look forward to watching and contributing to its success in a new role.

I have made some of the best friends of my life at Apple, and I thank you all for the many years of being able to work alongside you.

Steve

To je prekvapujúca správa pre všetkých. O odchode nikto nič netušil a zrazu prišlo toto prehlásenie priamo od Steve Jobsa, ktorý je už tak povediac srdcom spoločnosti. Aký máte vy pocit z odchodu hlavy Apple?

25.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+