MojAndroid

Bez ohľadu na to, čo si myslíte o Apple alebo jeho obchodných praktikách, ktoré používa, musíme uznať, že firma produkuje niekoľko zaujímavých produktov v oblasti smartfónov a tabletov.

Po detailnom preštudovaní životopisu Steva Jobsa môžeme zistiť, že bol jedným z hlavných iniciátorov „zničujúcej vojny“ proti Androidu. 

Podľa životopisu, Jobs bol jedným z hlavných protagonistov „križiackej výpravy“ na Android a jeho produkty. Dokonca sľúbil takpovediac „nukleárnu vojnu“ na poli vojny medzi Apple a Google. Údajne ponukou práce od Erica Schmidta, chcel tento usporiadať spor medzi Apple a Google.

Počas rozhovoru vraj Jobs vtipkoval a vyhlásil, že Apple má dostatok peňazí a jediné, čo chce je, aby Android prestal používať patenty Apple.  Podľa životopisu Jobs vyhlásil: “Chcem, aby ste prestali používať naše myšlienky pri Androide, to je všetko, čo chcem.”

„Budem tráviť všetok svoj čas až do posledného dychu, ak to bude potrebné a použijem každý cent zo 40 miliardového balíka Apple v banke, aby som napravil zlo… Zničím Android, lebo je to ukradnutý produkt. Som ochotný viesť aj nukleárnu vojnu…“ vyhlásil kedysi Steve Jobs.

Zdroj: SlashGear , iphonemania.sk

 

22.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+