MojAndroid
Milan Menšík 17.júl 2017

Developer King Soft si na mobilnej scéne urobil meno hlavne megaúspešným titulom Candy Rush s viac ako pol miliardou stiahnutí a neskoršími rovnako kvalitnými titulmi sa snažil tento úspech viackrát zopakovať. Najnovším titulom má všetky predpoklady tento úspech zopakovať.  A ako názov Stellar: Galaxy Commander napovedá, mieri ním až ku hviezdam.

Stellar: Galaxy Commander je online PvP (Player vs Player) hra so strategickými prvkami a príjemnou cartoon grafikou. Podstatou hry je v priamom súboji zničiť súperovi, teda inému online hráčovi, materskú vesmírnu loď na druhej strane obrazovky. K tomu slúži flotila rôznofarebných stíhačiek, ktoré okrem palebnej síly poslúžia aj ako hradba a ochrana vašej materskej lode pred nepriateľskou flotilou. Hráč má v časovom limite pred spoločným útokom možnosť pridať jednú z dvoch ponúkaných kombinácií stíhačiek. Spojením 4 farebných stíhačiek v horizontálnom, vertikálnom alebo dvojitom rade vznikne väčšia laserová loď alebo bombardér s väčšou, prípadne špecifickou palebnou silou. Zvíťazí hráč, ktorý prvý zničí materskú loď. K tomu môže využiť aj špeciálne schopnosti svojho veliteľa, ako je napríklad sonický útok a podobne.

   

Po víťazstve hráč získa skúsenosti, kredity a hlavne baličky kariet, vďaka ktorým nielen vylepšuje svoju flotilu stíhačiek a lodí, ale prepracováva sa aj k lepším veliteľom. Celkovo by sa mal hráč prebojovať až piatimi galaxiami. V menu sa nachádzajú aj neaktívne položky, ktoré naznačujú, že tvorcovia pracujú na ďalších vylepšeniach a nových prvkoch.

    

Samotná hra je zdarma ale samozrejme pre lepšie možnosti v hre sú dostupné in app nákupy v hre. Nutnosťou je internetové pripojenie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+