MojAndroid

Developer King Soft si na mobilnej scéne urobil meno hlavne megaúspešným titulom Candy Rush s viac ako pol miliardou stiahnutí a neskoršími rovnako kvalitnými titulmi sa snažil tento úspech viackrát zopakovať. Najnovším titulom má všetky predpoklady tento úspech zopakovať.  A ako názov Stellar: Galaxy Commander napovedá, mieri ním až ku hviezdam.

Stellar: Galaxy Commander je online PvP (Player vs Player) hra so strategickými prvkami a príjemnou cartoon grafikou. Podstatou hry je v priamom súboji zničiť súperovi, teda inému online hráčovi, materskú vesmírnu loď na druhej strane obrazovky. K tomu slúži flotila rôznofarebných stíhačiek, ktoré okrem palebnej síly poslúžia aj ako hradba a ochrana vašej materskej lode pred nepriateľskou flotilou. Hráč má v časovom limite pred spoločným útokom možnosť pridať jednú z dvoch ponúkaných kombinácií stíhačiek. Spojením 4 farebných stíhačiek v horizontálnom, vertikálnom alebo dvojitom rade vznikne väčšia laserová loď alebo bombardér s väčšou, prípadne špecifickou palebnou silou. Zvíťazí hráč, ktorý prvý zničí materskú loď. K tomu môže využiť aj špeciálne schopnosti svojho veliteľa, ako je napríklad sonický útok a podobne.

   

Po víťazstve hráč získa skúsenosti, kredity a hlavne baličky kariet, vďaka ktorým nielen vylepšuje svoju flotilu stíhačiek a lodí, ale prepracováva sa aj k lepším veliteľom. Celkovo by sa mal hráč prebojovať až piatimi galaxiami. V menu sa nachádzajú aj neaktívne položky, ktoré naznačujú, že tvorcovia pracujú na ďalších vylepšeniach a nových prvkoch.

    

Samotná hra je zdarma ale samozrejme pre lepšie možnosti v hre sú dostupné in app nákupy v hre. Nutnosťou je internetové pripojenie.

17.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+