MojAndroid

Spoločnosť Spotify celkom potichu vydala novú samostatnú aplikáciu pre Android zariadenia – Stations. Slúži výlučne na rýchle a veľmi jednoduché prehrávanie skladieb. Samotná spoločnosť Spotify ju opisuje ako “najjednoduchší spôsob počúvania hudby, ktorú milujete, a to úplne zadarmo”. Spoločnosť sa vyjadrila, že Stations je zatiaľ experimentom, aby zistili, ako na ňu zareagujú používatelia.

Absolútne jednoduché prehrávanie, bez zbytočného vyhľadávania

Dizajn aplikácie Stations jasne indikuje, že aplikácia je navrhnutá tak, aby redukovala všetky zbytočné “kroky a kliky na obrazovku” potrebné k spusteniu vašej hudby. Spotify tvrdí, že Stations začne hrať hudbu ihneď po spustení aplikácie a všetky playlisty sú zobrazené vo veľkom formáte. Prepínať medzi nimi je možné posúvaním. Pri používaní Stations vraj absolútne nie je potrebné vyhľadávanie či písanie.

Aplikácia tiež obsahuje populárne zoznamy obľúbených skladieb, napríklad “Discover Weekly”, či “Release Radar”. Kým počúvate svoju hudbu, aplikácia sa “učí”, čo sa vám páči a vytvára vám zoznamy skladieb šité na mieru. Používatelia si môžu prispôsobiť zoznamy  hudby, ktoré sa zobrazujú v hlavnom menu a skryť tie, o ktoré nemajú záujem.

Stations sú už uvedené v Obchode Play, avšak zatiaľ je k dispozícii len v Austrálii, takže kým si vyskúšame tento nový experiment z dielne Spotify, chvíľku si počkáme.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+