MojAndroid
Michal Chabada 24.12.2015

Tento rok bol pre našu redakciu opäť výnimočný. Spomeniem len niekoľko udalostí a noviniek. Začiatkom roka sa k nám pridala nová posila. Volá sa Alžbeta a mnohí ju poznáte pod prezývkou Harry. Je prvá a jediná redaktorka v našom mužskom kolektíve. Aj práve preto jej niekedy vtipne hovoríme, že je naša najobľúbenejšia kolegyňa :-)

Tento rok sme sa ako online médium rozhodli pustiť do tlačeného časopisu. Je to normálne v tejto dobe? Pozitívne reakcie nám potvrdili náš inštinkt, že takáto forma si stále nachádza svojich čitateľov. Proste človek z času na čas potrebuje vypnúť z online sveta, no nerád by sa ukrátil o zaujímavé články a recenzie. Alebo sú stále ľudia, ktorí nemajú odvahu niečo hľadať na internete. Aj témy pre začiatočníkov sú súčasť nášho Android Magazínu.

Okrem toho sme stále zlepšovali náš web a aktivity, ktoré už každoročne pripravujeme. Organizujeme celoslovenskú Orange AndroidRoadshow. Navštívili sme celkovo šesť miest, priniesli sme návštevníkom a fanúšikom exkluzívne novinky a zariadenia. Na konci roka vyhlasujeme už tradične anketu Orange Android Roka, kde čitatelia hlasujú za najobľúbenejšie Androidy. O popularite tejto ankety svedčí aj fakt, že sa postupom času stala najväčšia anketa o mobiloch na Slovensku.

Nezabúdame ani na vývojárov aplikácií, pre ktorých na konci roka vyhlasujeme súťaž Android Code. Odborná porota hodnotí a oceňuje najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme súťaž spojili so zaujímavými prednáškami na univerzitách pre študentov a všetkých vývojárov.

A čo tie Vianoce? Možno si myslíte, že narážam na vianočné reklamy operátorov, ktoré si všímame už skoro od leta. Nie je to tak.

Bola to sobota 24.októbra. Celá redakcia už od skorého rána pripravovala stánky v hoteli Tenis vo Zvolene. Už o pár hodín prídu návštevníci, ktorí si chcú vypočuť zaujímavé prednášky a vyskúšať novinky naživo. Ja som tam chýbal. Bola to prvá akcia, na ktorej som sa za posledných päť rokov nezúčastnil. Raz to muselo prísť. Celá akcia sa vydarila veľmi dobre a kolegovia to zvládli úplne s prehľadom. Som na nich hrdý.

Ja som mal však v tom čase už iné povinnosti. Tento rok sme s manželkou “založili nový startup”. Narodila sa nám dcérka, presne 24.októbra o 10:14. Práve v čase, kedy sa konala aj naša Roadshow. My sme najšťastnejší rodičia a do našej domácnosti už prišli Vianoce tento rok skôr. Rodičovstvo je krásne a náročné a užívame si každý moment. Toho spánku je teraz akosi menej, ale kto potrebuje spávať osem hodín denne, však? :-)

Happy ♡

Fotka uverejnená používateľom Michal (@michalchabada),

A na záver už len malé želanie: všetkým čitateľom, partnerom a kolegom želám rovnako krásne pocity v kruhu rodiny pri prežívaní tohtoročných sviatkov.

Tipy na aktuálne technologické darčeky a množstvo zaujímavého čítania vám želá,

Michal Chabada a celá redakcia

24.12.2015
 • Stano36

  Celému tímu redakcie prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov.

 • Sxe

  Šťastné a veselé Vianoce :-). Už to s vami ťahám nejaké 3 roky a ste môj najobľúbenejší technologický portál. Všetkým, aj rodinkám, ešte raz šťastné a veselé Vianoce :-).

  • Pán Ceniga

   Áno sú super a dobrý je aj Android portal.

 • marhala

  Zhodnotenie portalu je ok, sukromne sentimenty nie. Tie si mozete nechat pre seba. Vobec to sem nepatri, dajte si to na facebook.

 • Vlado

  Ďakujem celému tímu redakcie za to že celý rok prinášali zaujímavé články, rady, tipy, recenzie, odporúčania z oblasti technológií a prevažne o Androide. Prajem Veselé Vianoce a Šťastný nový rok 2016.

 • Tomáš

  Šťastné a veselé aj Vám celej partií, a som rád že mám čo čítať ?

 • Jaroslav

  Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali. Jaroslav Partizánske.

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+