MojAndroid

Tentokrát sa podujatie uskutoční pod záštitou Fakulty matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave. Účastníci budú mať 54 hodín na vývoj a zdokonaľovanie nápadov. Počas víkendu im pri zostavovaní biznis plánu, programovaní a dizajnovaní budú svojimi radami pomáhať mentori z praxe – spoluzakladatelia a zástupcovia úspešných spoločností či startupovskí nadšenci.

 

Podujatie StartupWeekend je známe po celom svete. Na Slovensku sa jeho tradícia začala pred rokom a dnes má za sebou dva úspešné ročníky v Bratislave, jeden v Košiacich a v Žiline (6. – 9.11.2012). Z predchádzajúcich dvoch bratislavských StartupWeekendov (SWBA) vzišlo mnoho úspešných projektov. Víťazi posledného SWBA s projektom Instando obhájili prvé miesto na StartupWeekende vo Viedni a ako finalisti skončili na jednom z top európskych podujatí Seedcamp v Londýne.

Viac informácií poskytne:

Bc. Daniela Martinčeková
Media relations manager
StartupWeekend Bratislava
martincekovadaniela@gmail.com

http://bratislava.startupweekend.org/

https://www.facebook.com/StartupWeekendBratislava

https://www.facebook.com/events/293648044069455/?fref=ts

 

15.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+