MojAndroid

Ekonomická univerzita v Bratislave v novembri zastreší ďalší ročník podujatia Startup Weekend, ktoré sa uskutoční v dňoch 20. – 22. 11. 2015. Počas jedného víkendu ponúkne účastníkom možnosť presadiť a rozvíjať ich vlastné podnikateľské nápady.

Starup Weekend sa každoročne koná v mestách po celom svete. Ide o 54 hodinový maratón, ktorého cieľom je podpora lokálnych podnikateľských talentov. Za asistencie mentorov z praxe tímy vytvoria životaschopné  a prezentovateľné produkty. Niektoré z nich sa pri troche šťastia stanú reálnymi zarábajúcimi startupmi.

Účastníci si rozšíria svoje obzory, naučia sa pracovať v tíme, prezentovať, skúsia si prácu na reálnom projekte od zadania až do finálneho výstupu. Taktiež si odnesú veľa skúseností a najmä kontaktov do budúcnosti.

Ostrielaná podnikateľská porota vyberie tri víťazné tímy, ktoré získajú najvyššie hodnotenie v rámci samotného nápadu, jeho využiteľnosť v praxi a potenciálu dlhodobého rozvoja do budúcnosti. Záverečné prezentácie tímov budú prístupné širokej verejnosti a k dispozícii bude aj live stream. Radi privítame všetkých, ktorí sa rozhodnú navštíviť nás. Určite neoľutujete!

Tento rok nás podporili firmy ako napr. KPMG, ESET či Crowdberry. Za poskytnutie priestorov vďačíme Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity. Ak ste sa ešte nezúčastnili žiadneho Startup Weekend-u, teraz máte jedinečnú možnosť to zmeniť. Lístky si môžete zakúpiť online tu. Lístok na podujatie stojí 45 eur, pre študentov platí zvýhodnená cena 30 eur. V cene je kompletná strava a pitie počas celého podujatia a tričko.

Aktuálne dianie a informácie ohľadom prípravy Startup Weekendu môžete sledovať na našom facebooku, alebo na oficiálnej webovej stránke.

Mediálnym partnerom Startup Weekend je MojAndroid.sk

19.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+