MojAndroid

Už druhý Startup Weekend Bratislava sa uskutoční v termíne od 11.-13.mája 2012. Toto podujatie je organizované pod záštitou Fakulty elektroniky a informatiky STU v Bratislave. Pre všetkých účastníkov bude motivácia niekoľkomesačný mentoring program v novom kreatívnom priestore The Spot. Mentoring program otvorí The Spot v spolupráci so Startup Weekend Bratislava.

Máte zaujímavý nápad alebo vlastnú appku a chcete sa posunúť vo vývoji a zdokonaliť ho za jeden víkend? Tak využite toto 54-hodinové podujatie a zamakajte na svojom projekte. Startup Weekend je bude prebiehať za prítomnosti 80 účastníkov, 12 mentorov a 3 rozhodcov. Registrácia je už otvorená od 13.apríla a potrvá do 4.mája. Kapacita účastníkov je 80 osôb. Vstupné pre dospelých je 49€. Študenti platia podľa veku v €, čiže napríklad 21-ročný študent  zaplatí 21€.

Ešte pred samotným spustením Startup Weekend prebehne workshop Sviatok práce organizovaný v spolupráci s GTUG Slovensko.  Tento workshop má účastníkov oboznámiť s najnovšími trendami v IT a mobilných technológiách. Workshop bude 1.mája 2012 od 14,00 hod (do 22,00 hod). Vstup je voľný.

Program workshopu:

1. Android presentation – Martin Adamek
2. Google APIs – Jakub Marton
3. GWT – Laco Gažo/Peter Simun
4. Agile development – Ivan Potančok

Odkazy na Facebook stránky:
MojAndroid.sk je mediálny partner akcie Startup Weekend Bratislava.
28.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+