MojAndroid

Filmová sága Star Wars zažíva tento rok znovuzrodenie a obľúbeným Hviezdnym vojnám sa teraz venujú mnohé spoločnosti. V súčasnosti  ide o uznávanú filmovú sériu, ktorá má množstvo fanúšikov po celom svete, a to sa snažia spoločnosti využiť vo svoj prospech. Niektoré firmy, ako ILMxLab zasa pracujú na tom, aby Star Wars priniesli pre fanúšikov v čo možno najatraktívnejšej podobe. Zdá sa, že presne to sa im teraz podarilo s novým projektom virtuálnej reality.

Ten bude oficiálne predstavený 2. decembra, iba niekoľko dní pred oficiálnou premiérou filmu Star Wars VII: The Force Awakens. Pôjde o oficiálnu VR animáciu, ktorá bude kopírovať úvod nového filmu a fanúšikom tak prostredie vesmírneho sveta priblíži viac, ako čokoľvek iné v minulosti.

star-wars-vr

Novinka je ďalším prvkom spolupráce medzi štúdiom Disney a Google. Už sme vás totiž informovali o tom, že Google vám umožní prispôsobiť si svoju aplikáciu do štýlu Star Wars, pričom máte aj možnosť výberu temnej alebo dobrej stránky Sily. S blížiacim sa predstavením filmu tak ešte môžeme očakávať množstvo ďalších projektov a produktov, ktoré budú spojené s filmovou ságou.

Zdroj: TechCrunch via The Verge

24.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+