MojAndroid

Niet pochýb, že STAR WARS je skutočne silnou filmovou značkou pre mnohých fanúšikov. Svoje úspechy sa z toho snažia vyťažiť viaceré spoločnosti a práve teraz prichádza ďalšia, skutočne zaujímavá Android hra do Obchodu Play. Akčný a bojový herný titul s veľmi dobrým 3D spracovaním od Disney nesie názov Star Wars: Rivals.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 1. týždeň 2018

Star Wars: Rivals

Herný titul, ktorý vás ponorí do sveta Star Wars je svojim konceptom a štýlom veľmi podobný staršiemu titulu Star Wars Battlefront 2. Napriek tomu však pravdepodobne pôjde o “must-have” mobilnú hru pre všetkých Star Wars fanúšikov. Súboje medzi hráčmi (PvP) sú nabité akčnými scénami, bojovať môžete v reálnom čase a vyzývať hráčov je možné naprieč podporovanými platformami. Vašich hrdinov či hernú stratégiu si pochopiteľne môžete upravovať v priebehu samotného hrania.

Ako môžete predpokladať, postupnosť hry sa vám bude odomykať po častiach. V hre sú aj mikrotransakcie za reálne peniaze a v rámci hry nebudú chýbať ani známy hrdinovia ako Princess Lei, Poe Dameron alebo Lando Calrissian. Herný titul Star Wars: Rivals je možné aktuálne predbežne zaregistrovať v Obchode Play. Majitelia predbežnej registrácie získajú tiež bonus do hry, ktorý sa líši v závislosti od platformy. Poplatky za “in-app” nákupy sa v rámci hry pohybujú na úrovni 4,99 – 99,99 dolárov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

13.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+