MojAndroid

Spoločnosť Google pravidelne aktualizuje svoje mobilné aplikácie. Výnimkou nie je ani aplikácia Správy pre Android, tiež známa celosvetovo pod názvom Android Messages, ktorá dostáva prvky povestného dizajnového jazyka “Material Design” a pomerne obľúbený tmavý režim.

Správy pre Android | Tmavý režim

Aj takýmto spôsobom sa spoločnosť Google snaží zjednocovať svoje aplikácie. Okrem rovnakého dizajnového jazyka im spoločne prináša nové funkcie. Tmavý režim totiž len nedávno dostala aj aplikácia “Telefón” od spoločnosti Google. Spustenie tmavého režimu by malo byť možné v rozšírenom menu (tri bodky, v pravom hornom rohu prostredia aplikácie).

Starší “svetlý” režim v prostredí aplikácie.

Pre podporu tohto praktického režimu potrebujete mať nainštalovanú aplikáciu v najnovšej verzii 3.5. Aktualizácia je momentálne v distribúcii a môže ešte niekoľko dní potrvať, kým sa dostane ku všetkým používateľom. Máte radi funkciu tmavého režimu? Využívate ho často najmä večer či v noci? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Novší “tmavý” režim v prostredí aplikácie.
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Trhu smart reproduktorov vládne Amazon, Google mu dýcha na krk
Náš tip
V aplikácii Gmail už môžete vypnúť radenie e-mailov do konverzácií

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+