MojAndroid

Žijeme v dobe informačnej a informácie k nám prichádzajú z každej strany. Pokiaľ by ste ich chceli mať všetky pokope, dobre na to poslúžia rôzne aplikácie. Toto je zoznam najlepších slovenských spravodajských aplikácií pre operačný systém Android podľa redakcie.

Aktuality.sk

Aktuality.sk sú popredným spravodajským webom na Slovensku. Mesačne ho navštívi viac ako 2 milióny užívateľov. Prináša Vám aplikáciu, v ktorej nájdete aktuálne informácie, komentáre aj videá. Aplikáciu si môžete prispôsobiť svojim potrebám. Nájdete v nich aj články zo ženských magazínov Diva.sk a Najmama.sk, zaujímavosti na tech webe Živé.sk aj aktuálne informácie zo športového sveta na Šport.sk.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Fun rádio Slovensko

Aplikácia od úspešného slovenského rádia, ktoré počúva mnoho ľudí. Nie je však len o hudbe, nájdete v nej aktuálne informácie o dianí na Slovensku či vo svete. Získate s ňou tiež informácie o skladbách, ktoré rádio hralo, vypočujete si streamy a omnoho viac.

Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

Rádio Expres

V aplikácii od rádia Expres nájdete skladbu, ktorá je práve hraná. Môžete si ju pridať do svojich obľúbených a ohodnotiť ju. Rovnako sa tu nachádzajú všetky súťaže z webu či zaujímavé a zábavné príspevky zo sociálnych sietí. Nechýbajú ani reportáže, dopravný servis či spravodajstvo z domova i zo zahraničia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Šport

Športová aplikácia od SME, ktorá ponúka aktuálne športové spravodajstvo aj zo svetového pohára v hokeji, prehľad o výsledkoch zápasov, analýzy aj komentáre. Získate tu informácie o futbale, hokeji, tenise, cyklistike, basketbale či zimných športoch. Rôzne podujatia môžete sledovať aj naživo.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie aplikácie na výlety | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy redakcie

18.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+