MojAndroid

Populárny správca hesiel LastPass je teraz dostupný úplne zadarmo. Má to však jeden háčik, a tým je absencia súčasnej podpory viacerých zariadení. To znamená, že ak budete chcieť svoje heslá synchronizovať naprieč svojimi smartfónmi, tabletmi a počítačmi, budete mať smolu. Vo free verzii môžete totižto služby LastPass využívať iba na jednom type zariadení, a teda buď na smartfónoch, tabletoch, alebo len počítačoch.

Prípadný prechod na iný typ zariadenia nie je neskôr možný, jediným spôsobom je zakúpenie premium verzie, ktorá stojí 12 dolárov na jeden rok. V jej prípade už získate prístup k plnej verzii a synchronizácii hesiel naprieč všetkými typmi zariadení, a to bez akýchkoľvek ďalších obmedzení. Aplikáciu LastPass si môžete zdarma stiahnuť z obchodu Play.

Verzia: 4.4.1842
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.4.1842
Aktuálna cena: Zdarma

 

12.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+