MojAndroid

Populárna hudobná streamovacia služba Spotify aktuálne na vybraných trhoch v mobilnej aplikácii testuje funkciu pre zobrazovania textu piesní. Informuje o tom portál TechChrunch, ktorému to bez ďalších detailov čerstvo potvrdil aj hovorca spoločnosti.

Text piesní sa zobrazuje pod panelom s ovládacími prvkami, a to synchronizovane s priebehom prehrávania piesne – podobne ako to prebieha pri takzvanom karaoke. K dispozícii je aj možnosť zobrazovanie textu prepnúť do režimu celej obrazovky.

Spoločnosť Spotify neuviedla, v ktorých krajinách novinku testuje. Podľa informácií dostupných od používateľov ale ide minimálne o Kanadu, Mexiko a Indonéziu. Zo zverejnených snímok vyplýva, že funkciu zastrešuje spoločnosť Musixmatch.

Nateraz nie je známe, kedy a či vôbec sa táto funkcia dostane aj do produkčnej verzie aplikácie Spotify. K podobným testom totiž dochádza celkom pravidelne, no nie vždy prinesú pozitívnu odozvu.

18.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+