MojAndroid

Spotify je hudobná, podcastová a video streamingová služba, ktorá bola oficiálne spustená 7. októbra 2008 začínajúcou spoločnosťou Spotify AB v Štokholme vo Švédsku. Služba si odvtedy získala 159 miliónov užívateľov a 71 miliónov z nich je platiacich za Premium služby. A to vrátane Slovenska. Je pochopiteľné, že ako každá spoločnosť, aj Spotify chce toto číslo zvyšovať. A to hlavne od doby, odkedy sa chystá na príchod na burzu. Podľa serveru Torrentfreak teraz služba začala rozosielať varovné maily používateľom, ktorí používali cracknuté verzie aplikácie Spotify, aby sa dostali k Premium službám.

Náš tip
Spotify pravdepodobne pripravuje vlastný inteligentný reproduktor

 

Mail obsahuje upozornenie používateľovi, že služba odhalila abnormálnu aktivitu v aplikácii, ktorú využíva a bola zablokovaná. Zároveň stále môže používateľ používať svoj účet. Stačí, ak odinštaluje modifikovanú aplikáciu a nainštaluje si neupravenú oficiálnu aplikáciu z obchodu Google Play. Pokiaľ sa ale bude opakovať snaha využívať neautorizované aplikácie, spoločnosť uplatní všetky svoje práva, vrátane úplného zrušenia účtu používateľa. Používate službu Spotify aj vy? Ak áno, stačí vám bezplatná verzia alebo si platíte Premium účet? Alebo sa uchyľujete k nekalým praktikám s modifikovanou verziou aplikácie?

7.3.2018
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+