MojAndroid

Služba Spotify predstavila v máji tohto roku niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré mali z obľúbenej hudobnej aplikácie spraviť ešte zaujímavejšie riešenie. Jednou z nich bola aj funkcia Spotify Running. Tá bola až doteraz dostupná iba pre zariadenia so systémom iOS. Počnúc dneškom sa však novinka dostáva aj na zariadenia s Androidom.

Nie je žiadnym tajomstvom, že služba Spotify sa okrem iného špecializuje aj na ľudí, ktorí počúvajú hudbu počas cvičenia. Prednastavené playlisty tomu zodpovedajú a nájdete tu rôzne skladby, ktoré vás majú motivovať pri cvičení či behaní. Práve pre bežcov je určená najnovšia funkcia Spotify Running. Tá prostredníctvom mobilného zariadenia sleduje rytmus vášho behu a tomuto rytmu prispôsobí vybranú skladbu. Vďaka tomu sú skladby zosúladené s vašim tempom behu, čo by vám mohlo pomôcť udržať rovnaké tempo dlhšiu dobu.

spotify-running

Nový bežecký playlist pritom pozostáva z viacerých komponentov a počúvať budete skladby, ktoré ste počúvali v minulosti, skladby z iných playlistov a aj skladby, ktoré si do playlistu pridáte ručne. Novinka by sa na zariadeniach s Androidom mala začať objavovať od dnešného dňa. Ako obyčajne, aj teraz je dostupnosť rozdelená do viacerých vĺn a ak ešte nemáte k dispozícii aktualizáciu pre svoju aplikáciu, jednoducho chvíľu počkajte.

Zdroj: Spotify via GSMarena

16.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+