MojAndroid

Známa hudobná streamovacia služba spúšťa akciu pre nových, ale aj starých zákazníkov. Keď sa pre Premium členstvo v Spotify rozhodnete po prvýkrát, dostanete ho na tri mesiace zadarmo. Ak ste službu už v minulosti mali predplatenú, no prestali ste ju využívať, taktiež môžete získať výhodu, a to zľavu z ceny predplatného.

3 mesiace Premium: zadarmo alebo $ 9,99

Spotify má v súčasnosti veľmi dobrú pozíciu medzi hudobnými streamovacími platformami a pravidelne sa ju snaží upevňovať novými akciami pre nových alebo stálych zákazníkov. Ponuka, vďaka ktorej môžu noví zákazníci získať Spotify Premium na 3 mesiace zadarmo je teda opäť k dispozícii. Samozrejme, ak by ste so službou neboli počas skúšobnej doby spokojní, členstvo môžete kedykoľvek zrušiť a firma vám z karty po uplynutí troch mesiacov nič nestrhne.

Firma sa rozhodla zamerať aj na tých, ktorí si už členstvo platili, no z nejakého dôvodu s tým prestali. Spotify sa preto pokúša opätovne osloviť starých zákazníkov, ktorým teraz ponúka zľavu z ceny predplatného. Tri mesiace síce zadarmo mať nebudete, no zaplatíte za ne len $ 9,99, čo sú približne 3 doláre za jeden mesiac. A to tiež nie je zlá ponuka. Firma však upozorňuje, že táto ponuka platí len pre tých, ktorí svoje členstvo zrušili pred 14. aprílom tohto roka.

Je preto pravdepodobné, že Spotify v posledných mesiacoch stratilo časť zákazníkov, a to aj v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid-19. Toto môže byť dobrý spôsob, ako ich získať späť.

Viac článkov na tému Spotify:

15.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+