MojAndroid

Ak využívate prémiový účet aplikácie Spotify, táto zmena sa dotkne aj vás. V hornej časti používateľského rozhrania vidíte Hudbu a Podcasty. Obidva tieto štítky budú obsahovať ďalšie tri podzložky. Medzi nimi bude možné jednoducho prepínať buď ťuknutím alebo posunom prsta.

Podcasty

V sekcii Podcasty pribudne možnosť vidieť nové epizódy z podcastov, ktoré sledujete a ešte ste ich nepočuli. Taktiež tu bude prehľad všetkých podcastov, na ktorých odber ste sa zaregistrovali. Bude tu ešte položka s názvom Stiahnuté, kde samozrejme nájdete svoje podcasty, ktoré ste si stiahli do zariadenia na počúvanie offline.

Hudba

V sekcii Hudba nájdete playlisty, albumy a umelcov. Posledné dve záložky obsahujú zoznam všetkých umelcov a albumov, ktorým ste dali lajk. Nachádza sa tu ešte jeden nový playlist s názvom Liked Songs. Do neho sú automaticky priradené všetky skladby, pri ktorých ste klikli na srdiečko. Pokiaľ nemáte pripojenie k internetu, aplikácia automaticky zoradí vaše playlisty tak, aby sa najskôr prehrávali súbory, ktoré máte stiahnuté.

Ako bude rozhranie aplikácie po novom vyzerať, si môžete pozrieť na priloženom videu:

Investície do podcastov

Hlavnou úlohou tejto dizajnovej zmeny je, aby mali podcasty svoje vlastné miesto a boli výraznejšie. Vývojári aplikácie Spotify si uvedomujú, že podcasty sú medzi používateľmi stále obľúbenejšie. Spotify v posledných mesiacoch investoval do podcastov nemalé peniaze. Kúpil veľmi dobre hodnotené štúdio Gimlet Media a tiež aplikáciu na vytváranie podcastov s názvom Anchor. Minulý týždeň bola tiež oznámená spolupráca s Barrackom a Michelle Obamovcami, ktorí sa exkluzívne objavia v niektorých podcastoch.

Náš tip
Spotify prináša v novej verzii časovač spánku
15.6.2019
Zdroj: engadget.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+